0rnuk1dwtknqyban

Не зважаючи на карантин, питання відпочинку цього літа залишається популярним серед полтавців. ЗМІСТ дізнався, які локації мають попит серед містян, поспілкувавшись з 3 туристичними агентствами,

Тож, маємо наступне.

  1. Турагентство «Фортуна-тур».

Як розповіла директорка Ірина Бублик, попит на відпочинок на морі в цьому році зменшився у зв’язку з коронавірусом. Зараз вони мають тури і на Чорне і на Азовське море:

  • Азовське море (Кирилівка, Бердянськ, Генічеськ) – вартість проїзду та проживання зі зручностями близько 2 тис. 500 грн з людини. Якщо з харчуванням, то вартість складе 3 тис. 200 грн з людини за тиждень.
  • Чорне море (Одеса, Затока, Скадовськ, Лазурне та Залізний порт) – вартість проїзду та проживання зі зручностями близько 2 тис. 950 грн з людини на тиждень та 2 тис. 650 грн вартість проїзду та проживання зі зручностями на території бази. Якщо додати харчування, то на базі зі зручностями вартість складе близько 4 тис. 800 грн, зі зручностями на території 4 тис. 500 грн.
  1. Туристичне агентство «Країна мрій».

Компанія возить кожного четверга тури на Азовське море до Кирилівки та на Федотову косу. Вартість: 650 грн – проїзд у дві сторони, 400 грн – проїзд в одну сторону. У вартість входить лише поїздка, харчування та проживання відпочивальники мають шукати та сплачувати самостійно.

Що стосується Чорного моря, то турагетство пропонує тур до Чорноморська з додатковою екскурсією по Одесі. Вартість за 7 днів відпочинку складає 3 тис. 750 грн. Включає: проїзд в обидві сторони, проживання, страхування, екскурсія Одесою та супровід керівника групи.

  1. Туристичне агентство «Феєрверк мрій».

Як розповіла власниця агентства Анна Шендрик, зараз вони співпрацюють з базами відпочинку, які мають всі дозвільні документи та працюють з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог.

Тури від агентства на море:

  • Азовське море (Кирилівка та Федотова коса) – вартість проїзду у дві сторони 650 грн. Вартість проживання від 300 грн з людини за добу.
  • Чорне море (Лазурне та Залізний порт) – вартість проїзду у дві сторони 850 грн. Вартість проживання від 300 грн з людини за добу.

Що стосується відпочинку за кордоном, то диреторка «Фортуна-тур» Ірина Бублик сказала, що попит на такі тури дуже знизився. Серед популярних напрямків зараз вона виокремила Туреччину, оскільки з 1 липня країна готова приймати українських туристів.

Нагадаємо, під Полтавою працює парк для активного відпочинку на воді. Також ЗМІСТ писав про аквапарки, які працюють під Полтавою.

Loading...