Чотири перемоги за чотири години: Полтавець Павло Будаєвський – володар чотирьох «золотих» нагород «Ігор Нескорених»

Автор: Каріна Тютюнник, 30 вересня, 08:37

У Торонто тривають «Ігри Нескорених» – міжнародні змагання серед поранених військовослужбовців. В останній для української збірної змагальний день чотири перемоги поспіль виборов полтавський плавець Павло Будаєвський – єдиний представник збірної, що брав участь в чотирьох дистанціях.

Учора в Торонто чотири рази слухали гімн України в честь перемоги Павла Будаєвського.

Павло Будаєвський - переможець "Ігор Нескорених" (Джерело - соцмережі)

Як повідомляють на Facebook-сторінці української збірної, полтавець став першим в усіх чотирьох запливах: 50m Freestyle, 50m Backstroke, 50m Breaststroke та на доріжці 100m Freestyle.

Відео запливу з Павлом, опубліковане на Facebook-сторінці полтавця, учасника збірної України Юрія Дмитренка:

Нагадаємо, у відбіркових змаганнях Павло Будаєвський показав кращі результати на усіх чотирьох дистанціях. Крім плавання, полтавець також брав участь в забігу на 1500 м, де посів восьме місце.

В української збірної загалом 14 нагород: вісім «золотих», три «срібних» і три «бронзових».

Золоті медалі, крім Павла, здобули Роман Панченко у стрільбі з лука, Олег Зімніков у змаганнях з бігу на 1500 м, Василь Пашкевич у пауерліфтингу та Олександр Писаренко у веслуванні на тренажерах.

Срібні медалі в Олександра Ткаченка в бігу на дистанції 400 м., Дмитра Сидорука у стрільбі з лука. У командному заліку також другими стали наші лучники Роман Панченко, Катерина Михайлова, Валерій Рак та Дмитро Сидорук.

«Бронзу» вибороли Вадим Свириденко і Павло Мамонтов у веслуванні на тренажерах та Сергій Торчинський у штовханні ядра.

Опублікована: 30 вересня 2017