Правоохоронці ДБР встановили, що планують вбити підприємця. Для цього замовник активно шукав виконавців з кримінального середовища.

Про це повідомили в Територіальному управлінні ДБР у Полтаві 24 січня.

Для того аби врятувати життя чоловіку та викрити організатора, бюро розпочало спецоперацію.

За попередньою інформацією, місцевий чиновник одного з районів Полтавщини тривалий час конфліктував із підприємцем. Згодом посадовець почав шукати кілера, який зміг би виконати «замовлення».

Чиновник планував заплатити за вбивство 5 тис. доларів США. Гроші замовник планував передавати двома частинами. Завдаток передав ще у грудні 2022 року, а решту обіцяв вже після того, як отримає фотографії із вбитим чоловіком.

Працівники ДБР імітували вбивство після чого замовник отримав відповідні фотографії та деякі особисті речі потерпілого.

Наразі посадовцю повідомлено про підозру в закінченому замаху на умисне вбивство, вчиненому на замовлення (ч. 2 ст. 15, п. 11 ч. 2 ст. 115 КК України). Йому загрожує довічного позбавлення волі.

Наразі триває досудове розслідування. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу замовнику. Також встановлюються інші можливі співучасники злочину.

Процесуальне керівництво здійснює Полтавська обласна прокуратура.

Нагадаємо, Служба безпеки України нейтралізувала кримінальне угруповання, яке тероризувало і намагалося тримати в страху місцевих жителів. Окрім цього, вони налагодили масштабний збут наркотиків і психотропів на території регіону.

Loading...