Цьогоріч на сніданки для школярів влада Полтави планує витратити на 5 мільйонів гривень більше

Автор: Каріна Тютюнник, 10 листопада, 16:54

Фото: Управління освіти обирає підрядників для організації харчування полтавських дітей (Джерело - kievvlast.com.ua)


Управління освіти планує спрямувати на сніданки для учнів навчальних закладів Полтави близько 23 мільйонів, що майже на 5 мільйонів гривень більше, ніж торік.

Управління освіти Полтавського міськвиконкому 9 листопада оголосило про проведення тендеру на замовлення послуг з організації шкільного харчування сорока навчальних закладів міста. Орієнтовна вартість складає 23 млн 286 тис. 984 грн.

Зазначимо, що минулого року запланована вартість послуг складала 18 млн 83 тис. 236 грн (майже на 5 млн грн менше). Це пов’язано з кількома факторами.

По-перше, збільшилася вартість сніданку. Минулого року, відповідно до норм харчування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 року, вартість сніданку з розрахунку для учнів 1-4 класів, дітей пільгових категорій та учнів спецшкіл складала 8 грн. Цьогоріч суму вирішили збільшити до 10 грн. Однак вартість сніданку вихованців ясельних груп та дошкільних груп залишилася на тому ж рівні:

 • ясельні групи з режимом роботи 10,5 та 12,00 НВК (ЗНЗ-ДНЗ), СНВК (ДНЗ-ЗНЗ) – 18,00 грн;
 • вихованці дошкільних груп з режимом роботи 10,5 та 12,0 НВК (ЗНЗ-ДНЗ) – 23,00 грн.

По-друге, змінилася кількість сніданків. У навчальних закладах, порівняно з минулим роком, дещо збільшилася кількість учнів. Цьогоріч – 13637 дітей, проти 13505 у 2016-му.

По-третє, в закупівлі беруть участь більше лотів. Минулого року 39 навчальних закладів, цього року – 40, додався СНВК №26.

Наразі розпочалася процедура подання тендерних пропозицій, кінцевий строк – 10 грудня. Аукціон проведуть 15 січня 2018 року.

Згідно з тендерною документацією, підрядник, якого оберуть переможцем лоту повинен:

 1. Забезпечити якісне харчування у навчальних закладах, проводити щоденний бракераж (огляд товарів спеціалістами, які визначають їх якість, сортність і вилучають браки – авт.) страв членами бракеражних комісій за участю завідуючої виробництвом.
 2. Забезпечити їдальні посудом, інвентарем, миючими та дезинфікуючими засобами, спецодягом.
 3. Забезпечити виконання санітарно-гігієнічних вимог до харчоблоків.
 4. Виконувати за власний рахунок профілактичний та поточний ремонти технологічного обладнання, харчоблоків.
 5. Економно використовувати комунальні ресурси (електроенергію, водопостачання та водовідведення, природний газ, тощо).
 6. Забезпечити збереження матеріальних цінностей, що надаються Замовником.
 7. Забезпечити комплектацію їдалень закладів освіти кадрами згідно з вимогами (кваліфікаційні розряди кухарів не нижче 4).
 8. Забезпечити своєчасний медичний огляд працівників шкільних їдалень у терміни та у порядку відповідно до чинного законодавства.
 9. Забезпечити контроль за якістю продуктів харчування та готових страв. Харчові продукти повинні відповідати вимогам Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».
 10. Нести витрати на транспорт, які пов'язані з постачанням сировини.

Договір діятиме з моменту підписання і до 31 грудня 2018 року.

Нагадаємо, Управління освіти міськвиконкому намагається визначитися з переможцем у тендері на поставку новорічних подарунків. Імовірно переможцем стане приватний підприємець, котрий до цього не брав участі в жодній публічній закупівлі.

Опублікована: 10 листопада 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація