Цьогоріч послугами служби зайнятості скористалися майже 85 тисяч полтавців

Автор: Олена Кулага, 16 жовтня, 14:33

Фото: Роботу за цей період отримали близько 30 тисяч мешканців Полтавщини (Джерело - pfu.gov.ua)


Роботу за цей період отримали близько 30 тисяч мешканців Полтавщини.

Протягом січня - вересня 2020 року послуги обласної служби зайнятості Полтавщини отримали 84 тис. 900 людей, які шукали роботу. З них 54 тис. 700 людей  мали статус зареєстрованого безробітного. Про це повідомили на сайті Полтавського центру зайнятості 6 жовтня.

7 людей отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

На громадських роботах працювали 4 тис. 400 бажаючих. Найбільш поширені види громадських робіт: екологічний захист навколишнього середовища, благоустрій, інформування про субсидії, робота із соціально вразливими верствами населення.  

4 тис. 600 людей проходили професійне навчання. Зокрема 3  тис. 200 людей навчались у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

77 людей отримали ваучери на підвищення кваліфікації за спеціальностями «медсестринство» та «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

За цей період від 8 тисяч роботодавців надійшло 41 тис. 500 пропозицій роботи.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом робітників з обслуговування (24,9%), експлуатації устаткування та машин (21,7%). працівників сфери торгівлі та послуг (13%).

Як повідомили на сайті Радіо Свобода, станом на 12 жовтня безробітних в Україні на 59% більше, ніж торік - за даними Державного центру зайнятості.

Опублікована: 16 жовтня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація