giadjrgqzmogqbbx

До рішення про реорганізацію Центру соціально-психологічної реабілітації дітей внесли зміни.

У закладі проведуть інвентаризацію майна для його збереження. Таке рішення ухвалили депутати Полтавської обласної ради на сесійному засіданні 23 лютого.

Це означає, що у полтавському відділенні Центру реабілітації залишаться 20 дітей, а у основному відділенні Центру у Гадячі перебуватимуть ще 40 вихованців. Заклад у Полтаві працюватиме у будівлі на вул. Халтуріна,5.

Також у закладі проведуть конкурс на посаду вихователів. Депутати вважають, що до закладу потрібно набрати нових працівників через ситуації з побиттям та гвалтування дітей. Перепрофілювання закладу й збереження розташування у Полтаві дасть можливість зберегти матеріальну базу тощо.

Раніше Центр реабілітації планували перевезти до Гадяцького дитячого будинку через ситуації у яких постраждали вихованці закладу. Також звільнили директора Центру реабілітації у Полтаві. Обов’язки директора наразі виконує Святослав Батовський. Розслідування про згвалтування дівчинки триває понад місяць, а депутати вирішують долю закладу. Наразі ж триває процес реорганізації закладу, але депутати можуть його зупинити, якщо підтримають це рішення на одній з сесій.

Нагадаємо, у березні 2020 року у полтавському центрі, який раніше мав назву «Любисток», підліток побив і душив палицею 7-річного хлопчика. У грудні вихованець центру в лікарні неприродним способом згвалтував дівчинку.

Loading...