Данці спільно з місцевим театром поставлять спектакль про корупцію в Полтаві

Автор: Вікторія Баберя, 8 січня, 13:31

Фото: Данці спільно з місцевим театром поставлять спектакль про корупцію в Полтаві (Джерело - informator.news)


У четвер, 10 січня, у приміщенні ГО «Нова Полтава» (вул. Котляревського, 6), проведуть круглий стіл на тему «Чи є майбутнє в молоді в Полтаві». Організаторами заходу є данський театр C:NTACT разом з полтавським Театром Сучасного Діалогу.

Як зазначає Наталя Баранник, координаторка ТСД, метою заходу є виявлення проблематики заданої теми, а саме її бачення з різних сфер діяльності, а також побудова партнерських зв'язків задля реалізації спільних проектів.

Данський театр C:ANTACT планує створити в Полтаві документальну виставу на тему корупції на основі полтавських реалій. Минулого року, реалізовував проект у Харкові. Але цьогоріч обрали Полтаву:

«Основними партнерами вони обрали команду Театру Сучасного Діалогу. Що є доволі приємно. Тим паче, що в учасників проекту буде можливість попрацювати з професіоналами з інших країн – Хенриком Хартманом зокрема».

Учасниками проекту зможуть стати усі охочі. Звичайно, проводитимуть кастинг, але, як зазначає координаторка ТСД, їм не потрібні актори, а потрібні просто люди.

Під час вистави ТСД

«Але зарано говорити про кастинги. Бо зараз ми на стадії пошуку партнерів і написання проекту. Для того збираємо круглий стіл. Щодо до теми круглого столу, то вона навмисно була обрана узагальненою, для того щоб виокремити проблематику від глобального до локального», – пояснює Наталя Баранник.

Серед спікерів круглого столу зазначені:

  • Хенрик Хартман – засновник, креативний директор данського театру C:NTACT;
  • Марія Коренева – режиссерка, менеджерка C:NTACT in UA;
  • Сандро Гарібашвілі– тренер по фізичному театру, США.

«Скільки ваших однокласників та одногрупників залишилося в Полтаві, зокрема після відкриття безвізу? Чи має наше місто привабливі умови та перспективи для молодого/ї полтавця/ки щоб успішно самореалізовуватися? Що для цього потрібно? Якщо вас турбують ці запитання, ми запрошуємо вас до діалогу та співпраці», – йдеться на сторінці події в Facebook.

Стартує захід о 17:00 та триватиме до 19:00. Усі охочі приєднатися до спілкування повинні зареєструватися за посиланням.

Довідка

Хенрик Хартман (Henrik Hartmann) – засновник та креативний продюсер С:NTACT (www.contact.dk). У театральній сфері – 43 роки, 23 з яких очолював один з найбільших театрів Данії Betty Nansen Teatret. На його сцені створено 138 вистав, що показали 5 тис. 280 разів. Шість разів ставав лауреатом премії «Найкраща театральна постановка року в Данії» (Danish play-of-the-year Award).

Афіша круглого столу

Опублікована: 8 січня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}



Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація