photo_2021-03-22_15-53-08

Якщо під час карантину офлайн сервіси переходять в онлайн, як живе сфера івентів? Адже попри карантин, заходи не перестали існувати, а свята не перехотілося відзначати. Сервіс по оренді лофтів і креативних просторів RENTY.UA у промо поділився спостереженнями, куди переїхали вечірки й де тепер безпечно влаштовувати події.

Як і де сьогодні проводять заходи

Ера великих застіль і людних вечірок залишилася в минулому. І справа навіть не в пандемії. Вона лише прискорила цей процес. «Звинувачувати» слід трансформацію поглядів українців на проведення урочистостей. Люди не готові віддавати колосальні гроші за один яскравий, але швидкоплинний вечір. І витрачатись на гостей, спілкуванням з якими не надто дорожать. 

У скромних подій є своя принадність – жива і тепла атмосфера. Коли тісне коло запрошених близькі між собою, що дозволяє відкрито веселитися, не сковуючи себе формальностями.

RENTY.UA розповідає, що з початку їх запуску багато чого змінилося, зокрема і в запитах користувачів. Наприклад, раніше корпоративні та приватні вечірки були більш пишними, а значить, їх влаштовували в новомодних івент-холах. Сьогодні ж запити стали простішими з кількох причин:

  • введення карантинних норм щодо проведення івентів;
  • страх великого скупчення людей;
  • скорочення кількості щорічних корпоративних подій або перехід на новий формат їх проведення.

Топові позиції тримають лофти, креативні простори у вільному стилі, затишні галереї та фотостудії. З переходом на літній сезон список поповнять відкриті тераси й дахи. Їх українці вже не перший рік вподобали для бізнес-сніданків, групових занять, тренінгів тощо. Окремо потрібно виділити зростання популярності кінотеатрів для приватного перегляду фільму. Наприклад, у каталозі RENTY можна знайти й зали від «Планета Кіно» з погодинною орендою.

У чому переваги невеликих івент-майданчиків

Закритий формат локації дає можливість створити не тільки особливу дружню обстановку, але і безпечну івент-зону. Тому що на території присутні тільки запрошені гості. У ресторанних посиденьках, наприклад, не можна обійтися без офіціантів, кухарів та адміністратора (не кажучи вже про відвідувачів). Це мінімальний набір персоналу, який потрібен для обслуговування свята. 

Орендований простір же вийде замовити під ключ і це – одна з основних фішок. При цьому все необхідне (меблі, техніка, послуги кейтерингу та інший сервіс) є в наявності. Ви можете прикрасити залу самостійно і принести їжу з собою. При цьому середній чек оренди, в порівнянні з кафешним відпочинком, не вдарить по кишені. Як правило, можна ще й заощадити, при цьому ризики захворюваності зведені до мінімуму. Однак, не виключені повністю. Відчути впевненість у події можна тільки, дотримуючись запроваджених МОЗ рекомендації – як з боку простору, так і клієнта.

Довідка

RENTY.UA – перший в Україні сервіс з оренди лофтів, галерей і міських локацій під різнопланові заходи. Лідер в ніші майданчиків для івентів. За плечима порталу досвід співпраці з понад 500 просторами в Києві та в містах мільйонниках (Одеса, Харків, Дніпро). Незабаром очікується запуск у Львові.

Матеріал створений у рамках партнерства з сервісом RENTY.UA. Думки, виражені в цій публікації, відображають виключно точку зору автора і не завжди збігаються з позицією редакції.

Loading...