Де у Полтаві можна буде вигуляти і потренувати домашніх тварин

Автор: Каріна Тютюнник, 20 лютого, 10:34

Фото: У Полтаві збираються побудувати чотири майданчики для вигулу тварин (Джерело - i.ytimg.com)


Упродовж 2018 року у Полтаві побудують чотири майданчики для вигулу та тренування домашніх улюбленців. Згідно зі змінами до Програми поводження з тваринами, внесеними на сесії 16-го лютого, на облаштування майданчиків витратять 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Як розповідає голова наглядової ради ПОБО «Центру захисту живої природи  директор БО «Юний європеєць», депутатка міської ради Майя Матвеєва, вже відомі орієнтовні місця, де упродовж року мають облаштувати майданчики.

«Поки буде чотири майданчика в місті. Один майданчик у військовому містечку буде, другий майданчик – у парку Воїнів-афганців. Третій майданчик, оскільки у центрі взагалі немає ніде місць, то буде, де Сонячний парк. Четвертим місцем буде, швидше за все, Павленківський парк», – говорить Майя Матвеєва.

Заплановано, що кожне місце для вигулу буде огороджено високим парканом, щоб тварина не змогла перестрибнути. Сам майданчик облаштують доріжками і зонами для вільного вигулу, щоб домашні улюбленці змогли вільно бігати без повідків і намордників. Для господарів встановлять місця для сидіння, розмістять сміттєві баки. Також, можна буде скористатися рукавичками, щоб прибрати за чотирилапими. Крім цього, на території розмістять кілька снарядів для тренування тварин. Тож, майданчики матимуть приблизно такий вигляд.

Орієнтовний вигляд майбутнього майданчика для вигулу тварин (Джерело - images.unian.net)

Загалом на облаштування одного місця для вигулу та тренування мають витратити близько 300 тисяч гривень

Пізніше, за словами Майї Матвеєвої, намагатимуться збільшити кількість таких майданчиків у спальних районах міста.

«Але це не говорить про те, що потрібно буде йти лише на ці майданчики. Просто потрібно дотримуватися правил, йти зі своєю твариною на повідку, прибирати за нею і не відпускати її, щоб не була травмована сама тварина і не було загрози безпеці людей», – зазначає депутатка.

Нагадаємо, 24-го лютого, усіх охочих запрошують взяти участь у волонтерській акції: кожен може прийти у пункт перетримки бездомних тварин і допомогти вигуляти їх.

Опублікована: 20 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація