Депутат від «Самопомочі» пояснив, чому залишає депутатство та хто займе його місце

Автор: Тетяна Борисенко, 24 жовтня, 14:43

Фото: Ігор Окіпнюк


Голова фракції «Самопоміч» в Полтавській міській раді Ігор Окіпнюк заявив про складення депутатських повноважень. Відповідну заяву він незабаром подасть на розгляд ТВК. Причиною ж її написання вважає так звану «ротацію» депутатів у фракції: своєрідну заміну тих, хто вже працював у складі ради впродовж двох років. 

Сам Ігор Окіпнюк пов’язує свій вихід із міської ради браком часу, адже «роботу треба робити постійно» – говорить депутат:

«Цим або треба займатися, або ні. Я не розумію тих колег, які просто з’являються на засідання і біжать далі. Мені потрібно брати участь весь час. На жаль, саме з останнім найбільше проблем».

Ігор Окіпнюк припускає, що його місце у фракції ймовірно займе Сергій Бутко – 28-річний помічник депутата міськради і колеги по фракції Дмитра Сенчаковича. Однак остаточне рішення ухвалюватиме тервиборчком. Згідно з даними порталу Youcontrol, Сергій Бутко зараз є власником ТОВ «Бісслер», яке займається діяльністю, пов’язаною з вантажними перевезеннями, а з 20 червня 2017 року – керівником ТОВ «Полтаваавтотранс». За відомостями ЦВК, у 2015 році, коли Сергій Бутко балотувався до міської ради, він зазначив, що є начальником АС Полтава-1 з обов’язками інженера відділу експлуатації.

Сергій Бутко (Джерело - соцмережі)

Окрім такої зміни складу фракції, цікаво, хто стане її очільником. Наразі група «Самопомочі» в міській раді нараховує трьох: Юрій Бойко, Ігор Окіпнюк та Дмитро Сенчакович (заступник голови). Нагадаємо, депутатку Світлану Бондарєву навесні виключили з фракції через її голосування врозріз із колегами та планують розпочинати процедури відкликання мандату.

Опублікована: 24 жовтня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація