Депутати дали згоду на розміщення Вірменської церкви у Вересневому парку

Автор: Каріна Тютюнник, 15 вересня, 12:40

Питання про розміщення Вірменської церкви, яке під час проведення постійних комісій викликало у депутатів зауваження, на сесії підтримали без питань, але з мінімально необхідною кількістю голосів.

ГО «Урарту» попросила згоду на розміщення Вірменської апостольської церкви за умови розробки та затвердження відповідно до вимог чинного законодавства детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Сінною, Пушкіна, Дмитра Коряка та Зигіна.

Місце розміщення Вірменської церкви

На профільній комісії з питань містобудування депутати не рекомендували виносити питання на сесію, оскільки вказане для будівництва місце – зелена зону парку та «у Полтаві й так багато церков». Однак на земельній комісії її голова Володимир Корчака зауважив, що кожен у місті має право на свободу віросповідання, тому згоду давати треба. Проте – обрати інше місце.

Прихильники будівництва церкви наголосили, що капличка 6x6 метрів не зашкодить зеленим насадженням парку. Після дискусій депутати більшістю голосів вирішили винести питання на сесію, аби всі з корпусу висловилися з цього приводу.

Однак на сесії депутати без ніяких зауважень та пропозицій прийняли рішення мінімальним кворумом. «За» проголосували 22 депутати.

Опублікована: 15 вересня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація