Депутати затвердили альтернативне місце для паркінгу на Леваді

Автор: Вікторія Баберя, 16 лютого, 11:17

Фото: Депутати Полтавської міської ради


У Полтаві все-таки з’явиться стоянка для автівок неподалік від Прирічкового парку. Таке рішення депутати ухвалили сьогодні, 16 лютого, під час засідання сесії міської ради.

Це вже вчетверте депутати міськради розглядають питання стосовно автостоянки на Леваді. Раніше міська влада пропонувала два схожі варіанти перенесення парковки уздовж проспекту Миру. Проте, жоден з них не ухвалили та тричі виключали з порядку денного попередніх сесій, оскільки активісти виступали за збередення паркової зони. Останнього разу директорка ГО «Полтавська платформа» Альона Гончаренко, виступаючи від імені коаліції 25-ти громадських організацій «ОГО Полтава», наголосила, що допоки немає розробленого комплексного плану розвитку парку, розміщати паркінг там не можна.

Сьогодні ж депутати проголосували за альтернативний варіант автостоянки неподалік від Прирічкового парку. Остаточний і схвалений на сесії проект парковки передбачає надання дозволу на розміщення майданчика для тимчасового зберігання транспортних засобів та стаціонарної тимчасової споруди – пункту охорони – вздовж проспекту Миколи Вавилова.

 Проект паркінгу на Леваді

Орієнтовна площа стоянки складатиме 0,5078 га. Єдиною умовою є погодження розташування парковки в межах санітарно-захисної зони електричних мереж, які простягаються вздовж.

Розглядаючи питання «Про надання згоди на розміщення майданчиків для тимчасового зберігання транспортних засобів», депутати також надали дозвіл на розміщення стоянки для автівок та пункту охорони на вулиці Героїв Сталінграду площею 0,2065 га.

Проект паркінгу на вулиці Героїв Сталінграду

Слідкувати за виконанням усіх вимог до розміщення стоянок, розроблення та затвердження технічної документації із землеустрою буде постійна комісія з питань містобудування та архітектури.

Опублікована: 16 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація