Депутати затвердили нову заступницю міського голови Полтави

Автор: Віталій Крицький, 30 листопада, 14:46

Фото: Тетяна Юрченко


На сьогоднішній сесії міської ради депутати проголосували за призначення нової заступниці мера з питань діяльності виконавчих органів – Тетяни Юрченко з «Рідного міста».

Попередньо це мало статися на сесії 19 жовтня, проте у зв’язку з технічними причинами, не відбулося.

До нової посади Юрченко працювала керівником департаменту по роботі з покупцями та емітентами «НадеждаРитейл» (фірма займається продажем нафтопродуктів). Згідно з законом про місцеве самоврядування, заступник міського голови не може бути депутатом міськради, тому Тетяна Юрченко склала свої депутатські повноваження. Новим народним обранцем замість неї ймовірно стане Антонов Володимир Миколайович (директор «АвтомирЛогістик»).

Ознайомитися з посадовими обов’язками нової заступниці можна тут.

Нагадаємо, Тетяна Юрченко отримала депутатські повноваження на позачерговій сесії 31 серпня. Юрченко обійняла посаду замість відкликаного депутата від «Рідного міста» Івана Діденко.

Додамо, на початку вересня в коментарі ЗМІСТу нова посадовиця розповідала, що прийшла до влади тому, що бачить проблему «повного дерибану бюджету» міста. Нову заступницю хвилює, що комунальна сфера не задовольняє потреб містян. Саме напрям ЖКХ Тетяна Юрченко бачить основним у своїй подальшій роботі.

Опублікована: 30 листопада 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація