Дев’ятеро абітурієнтів з Полтавщини отримали максимальний бал ЗНО

Автор: Наталія Норіцина, 17 липня, 19:11

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти оприлюднив інформацію про міста та області України, які дали максимальну кількість 200 бальних результатів.

Серед усіх регіонів України найбільшу кількість 200-бальних результатів отримали випускники середніх навчальних закладів м. Києва. 79 абітурієнтів зі столиці отримали максимальну оцінку у 200 балів. Наступною у рейтингу іде Львівська область із 47 максимальними оцінками. Харківська та Запорізька області отримали по 18 двохсотбальних оцінок.

Полтавська область посідає 10 місце у рейтингу. Результат у 200 балів отримали 9 випускників з Полтавщини. Троє з них є представниками Кременчуцького ліцею № 4.

Всього по Україні абітурієнти отримали 297 максимальних оцінок у 200 балів. Одночасно по дві максимальні оцінки отримали 5 випускників зі Львівської області та по одному випускнику із Закарпатськіої, Одеської, Чернігівської областей та міста Києва.

При цьому представники Харківського РЦОЯО повідомляють про те, що лише інформації про кількість 200-бальних оцінок у регіоні недостатньо, щоб сформувати висновки про якість навчального процесу в загальноосвітніх навчальних закладах. Проте такі результати можуть слугувати приводом для задоволення від роботи вчителів.

Стосовно всіх оцінок основної сесії ЗНО-2017, результати усіх навчальних предметів опубліковано на інформаційних сторінках учасників ще 23 червня 2017 року. Про це повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

Минулого року за результатами тесту з української мови і літератури Полтавщина посіла 8-е місце серед областей України, 7-е місце за результатами тесту з історії України, 11-е місце за результатми тесту з математики і 12-е за результатми тесту з англійської мови. Про це повідомляло на своєму сайті ІВ «Полтавщина».

Опублікована: 17 липня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація