Ділянка під Кадетським таки буде «землею житлової та громадської забудови»

Автор: Каріна Тютюнник, 16 лютого, 11:32

Фото: Олександр Мамай, Оксана Деркач


Депутати дозволили розробити технічну документацію із землеустрою і зареєструвати право комунальної власності на ділянку під Кадетським корпусом. Однак до реєстру її занесуть як «землю житлової та громадської забудови».

Під час засідання сесії виступив депутат Юліан Матвійчук, він зазначив, що для початку процедури консервації необхідно затвердження землевпорядної документації, однак є сумніви у правильності формулювання цільового призначення ділянки. Оскільки, є ризик зведення на місці Кадетського багатоповерхівку, після визначення ділянки «землею житлової та громадської забудови».

«Зараз є дві сторони медалі. З одного боку ми прискорюємо процес консервації. З іншого боку ми ставимо під величезний ризик існування цієї будівлі. І зараз можемо на сесії прийняти один із кроків для її, можливо, майбутнього знищення», – говорить Юліан Матвійчук. 

Депутат Юліан Матвійчук

Натомість депутат запропонував переробити документацію і визначити ділянку під Кадетським як землі історико-культурного призначення, де діятимуть обмеження на зведення багатоповерхівок і багатоквартирної забудови.

На це міський голова повідомив, що ніяких ризиків забудови немає:

«Все в наших повноваженнях, що захочем, те і зробим. Тут принципів ніяких немає. Ніхто там ніяких дев’ятиповерхівок будувати не буде з цього Кадетського корпусу».

Проте Олександр Мамай зазначив, що процедура зміни цільового призначення лише затягне процес ремонту даху Кадетського корпусу, який мають розпочати восени.

«Коли в нас буде затверджена земельна ділянка під Кадетським корпусом, тоді ми вже зможемо виділити кошти на проектні роботи. Проект буде робитись місяць-два, потім тендер проводитись. Дай Бог, щоб ми на початок осені розпочали ремонт даху»,– розповідає міський голова

Тож, Олександр Мамай запропонував депутат подавати пропозиції, щоб внести згодом зміни до рішення.

У результаті «за» проголосували 30 депутатів, «проти» –  0, «утримались» –  4, «не голосували» – 7.

Опублікована: 16 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація