Директор полтавського теруправління ДБР Тимошко: чекаю наказу про поновлення і повертаюся до роботи

Автор: Віталій Крицький, 4 грудня, 14:45

Фото: Володимир Тимошко і Роман Труба на брифінгу в теруправлінні ДБР у Полтаві (фото Олега Журавльова)


Володимир Тимошко стовідсотково впевнений, що найближчим часом повернеться до Полтави працювати на керівній посаді в територіальному управлінні Державного бюро розслідувань.

Він нагадав, що наказ про його звільнення вже скасовано, а те, що не Роман Труба не видає наказ про поновлення Тимошка на посаді – порушення законодавства:

«Мені повинні виплатити кошти за вимушений прогул. Посадовець, який винен в незаконному звільнені, має сам відшкодувати завдані збитки. Кожен день, що я не працюю, несе збиток державі».

Тимошко повідомив, що Державне бюро розслідувань за керівництвом Труби звернулося до апеляційного адміністративного суду із запитом щодо виконання постанови суду про поновлення на посаді:

«Хочуть, щоб їм розтолкувати. Засідання буде 9 грудня. Я сподіваюся, що адміністративний суд роз’яснить Трубі яким чином виконати постанову. Думаю, найближчим часом працюватиму на посаді. Фактично я і є директором тер управління ДБР. Я на сто відсотків впевнений, що скоро повернуться до роботи».

Він відмовився прокоментувати аудіозаписи, зроблені нібито в кабінеті Труби і на яких чутно схожий на його голос. До речі, сам Тимошко не боїться, що подібну технологію можуть використати проти нього:

«Я з 2005 року перебуваю на різних керівних посадах в правоохоронних органах. Боїться той, кому є що боятися. Я сумніваюся, що плівки з Трубою оприлюднили би, якщо б він не робив вчинки, які йдуть всупереч закону. Але я не хочу коментувати – неетично, адже він поки ще мій керівник».

Пригадаємо, у вівторок, 3 листопада, Верховна рада підтримала президентський законопроєкт про перезавантаження ДБР. Він передбачає дочасне припинення повноважень голови Державного бюро розслідувань Романа Труби та його заступників.

Раніше, 29 травня, Володимир Тимошко на своїй fb-сторінці повідомив, що очільник ДБР Роман Труба звільняє його начебто за «невідповідність займаній посаді та недостатню професійність».

12 серпня стало відомо, що Харківський окружний адміністративний суд поновив його на посаді. ДБР спробувало оскаржити це рішення, проте, як виявилося, безуспішно.

Опублікована: 4 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація