Для допомоги маленькому полтавцю організовують благодійний ярмарок

Автор: Аліса Куценко, 20 березня, 12:25

Фото: Артем Прохоров (Джерело - сторінка Анна Захарової у facebook)


Щоб зібрати кошти для Артема Прохорова, якого лікують від пухлини головного мозку, на заході можна буде придбати галушки, різні смаколики, безалкогольні грог і варенуху за старовинними аутентичними рецептами.

Благодійний ярмарок відбудеться на Половках, поблизу зупинки «Латишева» цієї неділі, 24 березня. Головна мета – зібрати кошти для 10-річного Артема, якому БО «Капітошка» допомагає з грудня 2018.

Ярмарок розпочнеться о 10 годині ранку, а вже об 11 стартує розважальна програма від дитячої кімнати «Жираф» і продаж галушок.

Усі кошти, зібрані на ярмаку, підуть на допомогу маленькому полтавцю Артему Прохорову. Два роки тому в хлопчика діагностували рак головного мозку, зробили операцію в Ізраїлі, де пухлину частково видалили. Після операції у хлопчика сталося ускладнення – не відкривалося ліве око, але для повного одужання потрібен був час.

На жаль, у малюка стався рецидив. Тепер щомісяця мама Артема змушена літати з ним до ізраїльської клініки Шиба, аби продовжити лікування. Сьогодні має розпочатися новий етап лікування, і хоча Артем дуже втомився від безкінечних уколів, таблеток і МРТ, вибору в дитини немає.

Артем Прохоров (Джерело - сторінка БО Капітошка)

Загальна вартість – 30 тис.доларів, яка розбивається на кілька виплат. Вартість однієї поїздки складає 2-3 тисячі доларів, дорога в обидві сторони – ще 1,5 тисячі.

Як розповіла директорка БО «Капітошка» Леся Різник, поспілкувавшись з мамою хлопчика, зараз вони готуються до наступного вильоту на лікування. Квитки заброньовані на 6 квітня:

«На цей виліт заплановано багато перевірок, основна – це МРТ. Як завжди, тривожно, і як завжди, віримо в гарний результат. Більше всього, що результат буде стабільним, чекає Артем. Від цього залежить, чи відбудеться в травні операція з підняття повіки, на яку він дуже чекає».

Вона додала, що видно, як хлопчик хвилюється перед поїздкою. Щотижня він здає аналізи, які відправляють в Ізраїль. Також будуть далі намагатися довести до максимальної дози прийом препаратів, оскільки минулого разу дозу підняли, але не максимально – не дозволили результати аналізів.

Мама Артема звертається до всіх із проханням допомогти врятувати дитину, поки це ще можна зробити.

Як написала Леся Різник, нині триває збір дитячих книжок, іграшок, виробів хенд-мейду, аксесуарів, випічки та солодощів без кремів для заходу.

Реквізити для допомоги Артему Прохорову:

Р/р 26009054204212
МФО 331401
ОКПО 36680704
Карта 5169330515617741 (карта-ключ оформлена на директора БО Різник Лесю Іванівну).

Або на карту Приватбанка 5168 7427 1022 9760 (Щетініна Анна - мама Артема).

Опублікована: 20 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація