Фото – realnilubny.com.ua

Тариф на проїзд підняли у громадському транспорті Лубен. Рішення було компромісним між владою та перевізниками.

Про це ЗМІСТу розповів депутат Лубенської міської ради Віталій Крамаренко. Виконавчий комітет на засіданні 25 січня підтримав збільшення тарифу на проїзд у Лубнах. Він почне діяти з 1 лютого.

«Працювала робоча група відділу економіки й розглядала різні варіанти. Звісно, перевізники завжди просять більше, але знайшли точку дотику, що 12 гривень – це на сьогодні оптимальний тариф, який дозволить їздити далі. Рішення на засіданні ухвалили, за моєю інформацією, з другої спроби. Ми всі розуміємо, що ціни дуже зросли у порівнянні з минулим роком: окремі позиції паливно-мастильних матеріалів мають здорожчання на 300-400%».

За словами Віталія Крамаренка, питання щодо якості обслуговування в громадському транспорті міста залишаються. Перевізники ж повідомили, що працювати будуть так само.

Востаннє тариф на проїзд у Лубнах підіймати торік у січні з 8 до 10 грн.

Нагадаємо, що у листопаді 2021 року виконавчий комітет Лубенської міської ради ухвалив рішення про розрив договорів з перевізниками на міських маршрутах. Раніше перевізники в Лубнах оголосили про безстроковий страйк і не випустили автобуси на маршрути через те, що виконавча влада не затвердила підняття тарифу на проїзд з 8 до 10 грн. Згодом приватні перевізники відновили роботу транспорту.

Loading...