До Дня захисника України в Інституті зв’язку презентували виставку для курсантів

Автор: Аліса Куценко, 11 жовтня, 15:31

Фото: Курсантам в Інституті зв'язку презентували фотовиставку


Окрім того, курсантам також показали короткометражну стрічку «Бій за фасад. Ціна незалежності», зняту полтавцем Дмитром Гонтаренком.

Тематичний захід відбувся сьогодні, 11 жовтня, у військовому коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. На початку заходу спеціаліст відділу комунікацій з засобами масової інформації Анна Чапала презентувала свої фотороботи, відзняті протягом 2015-2017 рр. під час поїздок з волонтерами та військовослужбовцями до зони АТО. На фото, зроблених в Донецькій та Луганській областях, Полтаві та Білій Церкві, показане щоденне життя бійців у зоні бойових дій. Фотограф подарувала свої роботи ліцею.

Курсантам презентували фотовиставку

Також курсантів вітали заступник голови облдержадміністрації Микола Білоконь та директорка Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко, яка передала до бібліотеки книжки Василя Кука «УПА в запитання та відповідях Головного Командира». За її словами, їх передав спеціально для молодих військовослужбовців одне з видавництв на Львівському форумі видавців. Ще один гість, старший науковий співробітник Полтавського краєзнавчого музею імені В.Кричевського Віталій Яременко, розповів про два бачення козацтва – реалістичне та романтичне.

Завершили захід показом короткометражного фільму «Бій за фасад. Ціна за незалежність» режисера-полтавця Дмитра Гонтаренка. Документальна стрічка була знята 25 липня 2015 на передовій позиції «Фасад» на Луганському напрямку. Короткі інтерв’ю з бійцями, під час яких вони міркують про Незалежність, Майдан та війну, чергуються з кардами реальних бойових дій.

 Курсантам презентували фотовиставку

Курсантам презентували фотовиставку

Курсантам презентували фотовиставку

Опублікована: 11 жовтня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація