До н̶о̶в̶о̶г̶о̶ ̶р̶о̶к̶у̶ кінця березня я знову стану міським головою Полтави – Олександр Мамай

Автор: Віталій Крицький, 15 лютого, 11:48

Фото: Олександр Мамай


Сьогодні, 15 лютого, екс-мер Полтави Олександр Мамай на зустрічі з полтавцями повідомив, що впевнений в позитивному винесенні рішення суду апеляційної інстанції щодо поновлення на посаді міського голови.

Олександр Мамай запевнив, що повернеться на посаду міського голови в кінці березня – на початку квітня. Хоча зазначав, що мером буде вже на Новий рік. 

«Якщо все буде нормально, півтора, максимум два місяці, і моя справа розглянеться. Я впевнений, що рішення буде позитивним і в кінці березня – на початку квітня я знову повернуся на своє робоче місце. Якби там не було, але 62% населення прийняли рішення, що я повинен бути міським головою», – повідомим екс-мер.

Також Мамай розповів, що на початку літа діюча влада хотіла змусити його співпрацювати й агітувати за Петра Порошенка, але екс-мер відмовився і захотів зберегти нейтралітет. Олександр Мамай зауважив, що коли він не захотів співпрацювати з центральною владою, його всі «кинули». На переконання Мамая, він просто хоче бути «головним двірником у місті», а не грати в політичні ігри.

На зустрічі в офісі

До того ж Олександр Мамай додав, що Юрій Бойко разом з партією «Опозиційний блок – За життя» єдині, хто його підтримали, тому він вирішив долучитися до цієї політсили. Мамай наголосив, що якщо програє суд, то піде в народні депутати по 144 або по 144 округу, але, можливо, як самовисуванець.

Олександр Мамай підсумував, що нікуди не тікає, з інформпростору не пропадає, і готовий усім відповідати у Фейсбуці.

Окремо Мамай зазначив, що нова влада недоцільно витрачає кошти. Наприклад, на думку екс-мера, діюча влада не в повній мірі опікується дітьми-інвалідами, але ремонтує центральну вулицю, за сотні мільйонів.

Олександр Мамай

Нагадаємо, Олександра Мамая позбавили посади під час другого пленарного засідання позачергової сімнадцятої сесії Полтавської міськради. «За» звільнення мера проголосували всі присутні 29 депутатів.

22 грудня колегія суддів Полтавського окружного адмінсуду ухвалила рішення не поновлювати Олександра Мамая на посаді міського голови. 

Та екс-мер подав апеляційну скаргу на ухвалу адмінсуду в Полтаві. Тож найближчим часом стане відомо – чи Харківський апеляційний адмінсуд скасує ухвалу суду першої інстанції та поновить Мамая на посаді мера, чи ні. 

Опублікована: 15 лютого 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація