До поліції надійшло вже 67 звернень про порушення на виборах

Автор: Віталій Крицький, 21 лютого, 09:46

Фото: Костянтин Донченко, Валентина Буглак, Андрій Замахін


Відповідну інформацію повідомив начальник ГУНП у Полтавській області Андрій Замахін учора, 20 лютого на підбитті проміжних підсумків спостереження за виборчою кампанію на Полтавщині.

Посадовець додав, що по двом заявам відкриті кримінальні провадження за статтею 160 ККУ – підкуп виборців. Відповідні дані внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. До того, по 20 матеріалам складено адміністративні протоколи за статтями 212 КУпАП.

Андрій Замахін

Замахін зазначив, що поліція готова співпрацювати з громадськими організаціями для забезпечення публічного порядку на чергових виборах.

Обмбудсменка із захисту виборчих прав Валентина Буглак додала, що активісти готові усіляко допомагати правоохоронним органам, а також проводити навчання для поліцейських.

Валентина Буглак

Обласний координатор «ОПОРИ» Костянтин Донченко повідомив, що факти порушень ведення виборчої кампанії протягом останніх місяців передали до поліції. Наприклад, справа по стендам кандидата Андрія Садового, які з порушеннями були розміщені на полтавському автовокзалі, наразі перебуває на контролі правоохоронних органів.

Костянтин Донченко

Окрім того, про можливі порушення розповів керівник прес-служби ГУНП Юрій Сулаєв. Він зазначив, що чув про випадки оплати роботи агітаторів (це заборонено законом – прим. автора) штабу Петра Порошенка, проте конкретний факт поліція досі не зафіксувала, підкреслив Сулаєв.

Координатор «ОПОРИ» Донченко підсумував, що фіксування багатьох порушень ускладнюється недосконалістю виборчого законодавства.

Нагадаємо, ЦВК зареєструвала 44 кандидати на президентські вибори.

Фото Віталія Крицького

Опублікована: 21 лютого 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація