До Полтави вчетверте приїхала організація «Чотири лапи»

Автор: Вікторія Баберя, 9 липня, 14:24

Фото: До Полтави вчетверте приїхала організація «Чотири лапи» (фото - procherk.info)


Із початку липня в Полтаві працює австрійська благодійна організація, яка займається стерилізацією безпритульних тварин у місті.

За словами голови наглядової ради ПОБО «Центру захисту живої природи», директорки БО «Юний європеєць», депутатки міськради Майї Матвеєвої, вони відвідують Полтаву четвертий рік поспіль.

«Чотири лапи» не лише стерилізують тварин, а й вакцинують, обробляють від блох і кліщів. Працюють за унікальною методикою:

«Стерилізують бережливо: роблять маленький шовчик, який швидко заживає. Добу тварина знаходиться на перетримці, а потім її відпускають на те ж місце», – зазначає Майя Матвеєва.

Протягом тижня фахівці стерилізували 104 тварини. Крім того, перед Полтавою, організація місяць працювала в Гадячі Миргороді і Лубнах, де стерилізували 540 тварин.

Як наголосила Майя Матвеєва, скоріше всього, «Чотири лапи» приїхали до Полтави востаннє:

«Зазвичай вони стараються не їздити в одні й ті самі міста. Але Полтава стала виключенням тому, що вони бачать: місто виконує всі рекомендації, які надає організація. Адже коли приїхали вперше, у Полтаві була складна ситуація – бігали зграї з 23-25-ти тварин, не було відділу і не відловлювати собак у місті організовано, лише працювали волонтери».

«Чотири лапи» працюватимуть у місті до п’ятниці, 12 липня. Вони базуються на території лікарні ветеринарної медицини Шевченківського району м. Полтава в приміщеннях Полтавського міського відділу Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини, за адресою вул. Південна, 4.

Додамо, у 2013 році «Чотири лапи» за три тижні стерилізували близько 250–260 особин, у 2015 році – 120–130 тварин за два тижні, а в 2018-му – протягом місяця, з 29 травня по 27 червня, 318 собак.

Опублікована: 9 липня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація