Етносадиба “Старий хутір”
Етносадиба “Старий хутір”

Фото – mistaUA

Зокрема, конкурс стосується підтримки садиб сільського зеленого туризму в нашій області.

Його організовує Департамент культури і туризму Полтавської облдержадміністрації.

Таким чином, хочуть підтримати розвиток сільського зеленого туризму на Полтавщині та представників цієї галузі на етапі започаткування власної справи.

Конкурс проведуть у травні – червні цього року.

Його учасниками можуть бути фізичні особи-громадяни України, які мають бізнес-ідею щодо благоустрою та облаштування садиби сільського зеленого туризму, реалізація або розвиток якої потребує залучення інвестиційних ресурсів. Також, вітається створення нових робочих місць та досягнення економічного ефекту.

Один учасник може подати на Конкурс не більше двох інвестиційних проєктів.

До участі в Конкурсі приймаються інвестиційні проєкти, реалізація яких передбачається або здійснюється на території Полтавської області, що відповідають галузевому напряму «Туризм»: розвиток сільських територій – підтримка садиб сільського зеленого туризму.

Етапи проведення конкурсу:

I етап (відбірковий) – прийом робіт (17 травня – 31 травня 2021 року)

Учасники надсилають  реєстраційну форму для участі у Конкурсі в електронній формі за адресою: polt_turizm@ukr.net.

II етап (01 червня – 21 червня 2021 року)

До II етапу Конкурсу допускаються реєстраційні форми, які набрали 50 балів і вище. Реєстраційна форма для участі у Конкурсі оцінюється членами Експертного комітету. Далі відбувається проведення консультацій та навчальних тренінгів із підготовки, написання та оформлення бізнес-планів інвестиційних проєктів, за результатами яких учасники отримують відповідні сертифікати.

Учасники, які отримали сертифікати, готують та оформляють бізнес-плани інвестиційних проєктів

За результатами оцінювання бізнес-планів інвестиційних проєктів формується рейтинг. Переможцем Конкурсу визнається учасник, бізнес-план інвестиційного проєкту якого отримав найвищу оцінку.

Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами Полтавської обласної державної адміністрації та грошовими преміями у розмірі 100, 70 та 50 тисяч гривень.

Участь у Конкурсі є безоплатною.

Loading...