Другий проморолик до Міжнародного фестивалю Полтавської галушки зняли у стилі італійської мафії (ФОТО)

Автор: Анна Аксюк, 6 березня, 08:53

Фото: Зняли другий проморолик до Міжнародного фестивалю Полтавської галушки у стилі італійської мафії (ФОТО)


У Полтаві вже активно почали готуватися до другого міжнародного гастрономічного фестивалю «Полтавська галушка», який відбудеться  8 та 9 червня на Івановій горі.

У першому проморолику фестивалю прагнули показати, що традиційна страва Полтавщини дарує справжню козацьку силу, тому не випадково у кадрі з’являється полтавський боксер. А от метою другого ролику є представити потужну команду, яка щодня фонтанує креативними ідеями фестивалю та втілює їх у життя. Тому за режисерським задумом з’явилась тема «галушкової мафії»  та її Хрещеної матері. 

Ретро-образи полтавки втілювали на трьох локаціях: у ресторані «Лілея», галереї мистецтв імені Ярошенка та в бібліотеці ПУЕТУ. Проморолик має вийти вже за тиждень, його планують розмістити у соціальних мережах і на місцевих телеканалах.

До виходу ролика усіх секретів організатори розкривати не стали, але відомо, що цього разу до зйомок долучився ще й норовливий кіт Кльопа, який став переможцем у непростому кастингу.

Норовливий кіт Кльопа, який став переможцем у не простому кастингу

Одна з учасниць зйомок, – кандидат економічних наук, доцент ПУЕТу Яніна Барибіна, – розповіла про роль чотирилапого у зйомках:

«Ми так між собою визначили, що Лариса Семеняга, як справжня «галушкарка», виконуватиме роль хрещеної матері галушкової мафії. І вона за творчим задумом, як Аль Пачіно, погладжувала кота і скликала мафію на серйозну розмову.

Вона в дівоцтві носила прізвище Галушка і тому, мабуть, не випадково є ініціаторкою та засновницею фестивалю, який вперше відбувся минулого року».

За словами Яніни, такий образ втілили за аналогією до того, як організаторка фестивалю об'єднала однодумців для створення спільної справи:

«Ми з пані Ларисою познайомилися, коли я була на першому курсі університету. Вже тоді було зрозуміло, що це знайомство не випадкове. Протягом 18 років ми разом створюємо культурний простір нашого міста.

І ось такі знайомства згуртували людей, які хотіли подарувати Полтаві свято і створити ще одну цінність для міста в культурному і туристичному середовищі. Тому нас і об’єдналось – 10 шалених норовливих дівчат», - говорить Яніна Барибіна.

Як вона пояснила, кожна з учасниць має свою частину відповідальності щодо фестивалю – хтось генерує ідеї, хтось їх втілює, а хтось «ставить все на рейки», пояснюючи деталі кожного задуму.

Зняли другий проморолик до Міжнародного фестивалю Полтавської галушки у стилі італійської мафії

Організатори прагнуть, щоб фестиваль став місцем реалізації творчих людей і кращих кулінарних традицій міста, які відроджують полтавські ресторатори.

Але крім місцевих кулінарів, ще минулоріч виявили бажання брати участь у фестивалі ресторатори Київщини та Астани, столиці Казахстану. Традиційно чекають на заході «родичів» полтавської галушки: грузинські хінкалі, італійскі равіолі та китайські цзяодзи. 

Організатори раді приймати майстрів із різних міст і країн, але основна умова для учасників залишається незмінною – щоб у меню були галушки задля дотримання концепції самого фесту. Адже вони є головним символом  дійства.

Зняли другий проморолик до Міжнародного фестивалю Полтавської галушки у стилі італійської мафії

Зняли другий проморолик до Міжнародного фестивалю Полтавської галушки у стилі італійської мафії

Опублікована: 6 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація