Двоє полтавців потрапили до рейтингу кращих менеджерів України

Автор: Вікторія Баберя, 28 липня, 10:12

Фото: Серед кращих менеджерів України є двоє полтавців (https://medium.com)


Серед 39 кращих менеджерів України опинилися засновник агрохолдингу «Кернел» Андрій Веревський та генеральний директор компанії «Нова пошта» Олександр Бульба. Відповідний перелік склала редакція журналу «Фокус».

Обирали кращих управлінців у 13 секторах. Зокрема, це аграрний, фінансовий, промисловість, нафто- і газодобування, IT, ритейл, харчова промисловість, будівництво та девелопмент, фармацевтика, авторинок, транспорт, інфраструктура, телеком та алкоринок.

Свої бали виставляли 100 експертів, аналітиків, учасників ринків та редакція журналу. Вони оцінювали діяльність як менеджерів, керуючих власним бізнесом, так і найманих топів приватних компаній, керівників державних і муніципальних активів.

Андрій Веревський став кращим менеджером в агросекторі (як і за підсумками 2018 та 2019 років).

Андрій Веревський (фото - https://focus.ua)
  • Засновник агрохолдингу «Кернел», голова ради директорів.
  • Вік: 45 років.
  • Кількість працівників: 16 тисяч.
  • Досвід роботи на керівних посадах: 26 років.
  • Кар'єру почав в 1993 році заступником директора Полтавської дирекції компанії «Хліб України».

Зараз. 2019 рік Андрій Веревський називає роком великих досягнень. За 2019 фінансовий рік (липень 2018 – червень 2019) холдинг збільшив чистий прибуток в 3,6 раза, до $ 189 млн. Втім, вже за I квартал 2020 го фінансового року (липень 2019 – червень 2020) чистий прибуток знизився на 24% і склала $ 59,6 млн.

У планах. Уже у 2020-му Андрій Веревський планує ввести в експлуатацію майже половину потужностей «Кернел» для генерації «зеленої» електроенергії. Також планується запустити другу чергу нового експортного термінала в Чорноморську, що збільшить загальну річну потужність перевалки зерна на 4 млн т. За словами Веревського, завдяки виконанню поставлених завдань «Кернел» в поточному фінансовому році зможе експортувати 8 млн т зерна.

Олександр Бульба опинився серед кращих у транспортному та логістичному секторі.

Олександр Бульба (фото - https://focus.ua)
  • Генеральний директор компанії «Нова пошта».
  • Вік: 41 рік.
  • Кількість працівників: 28 тисяч.
  • Кар'єру почав з 2008 року в ТОВ «Нова пошта». Прийшов на посаду менеджера з логістики в Полтаві. Пізніше зайняв пост операційного директора, а у 2016 році став директором компанії.

Зараз. 2019 й для компанії «Нова пошта» – час рекордів. За минулий рік вони доставили понад 212 млн посилок і вантажів, що на 22% більше, ніж у 2018 році. Мережа відділень подвоїлася, на кінець року склавши 6 тис. По всій Україні, більша частина з них – в селах і невеликих містечках. Також запустили в експлуатацію два сортувальних термінали – в Хмельницькому (ХДС) і Львові (ЛЕО), які оснащені автоматизованим обладнанням і можуть сортувати до 15 тис. Посилок в годину. Крім того, компанія представила користувачам новий бізнес-кабінет, повністю оновивши мобільний додаток, в якому просто відправляти посилки і стежити за ними.

У планах. Як розповідає Олександр Бульба, компанія продовжить фокусуватися на автоматизації і диджиталізації. Для цього інвестують $ 100 млн в інфраструктуру і ІТ. Планується розширення мережі на 1 тис. відділень, збільшення швидкості доставки між областями, переведення усіх послуг в онлайн.

Опублікована: 28 липня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація