Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

(Фото – «Полтаватеплоенерго»)

«Полтаватеплоенерго» та «Полтававодоканал» звернулися до обласної ради для збільшення фінансової підтримки підприємств у межах спеціальної програми.

Про це відомо з проєкту рішення Полтавської обласної ради, який розглянули на засіданні депутатської комісії 6 грудня.

Заплановане збільшення фінансування становить 21,6 млн грн – 10 млн грн для «Полтаватеплоенерго» та 11,6 млн грн для «Полтававодоканалу». Начальник Управління житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської обласної державної адміністрації Едуард Рева каже, що ці гроші потрібні підприємствам для виконання статутних зобов’язань.

Водоканал планує за ці кошти виконати аварійний ремонт колекторів на вул. Головка, вул. Київське шосе, реконструкцію свердловини тощо.

Крім того, депутати розглянули листа  «Полтаватеплоенерго» для надання фінансової допомоги підприємству через компенсацію різниці в тарифах. Планують звернення депутатів обласної ради до Президента України та Кабінету Міністрів, адже підприємство зазнає збитків в опалювальний період. Також накопичуються борги перед «Полтавагазом» та «Нафтогазом». Частину боргів уже списують через суди, тому «Полтаватеплоенерго» очікує на реакцію уряду.

Нагадаємо, ЗМІСТ раніше писав, що Полтавська влада планує відмовитися від підвищення тарифів на тепло й проситиме в Уряду гроші на опалювальний сезон. 

Щодо меморандуму, який передбачає субвенції. Кабінет Міністрів допомагатиме територіальним громадам. Це дасть змогу покрити дефіцит місцевих бюджетів у зв’язку з опаленням не менше, аніж на 80%. Так само до місцевих бюджетів та територіальних громад спрямують додатковий обсяг коштів від ПДФО та акцизного податку.

Loading...