Екс-мер Олександр Мамай подав до суду на зміни в Держреєстрі

Автор: Вікторія Баберя, 8 січня, 15:45

Фото: Олександр Мамай


Колишній міський голова Полтави подав дві позовні заяви до суду щодо змін у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб.

Олександр Мамай намагається визнати протиправними та скасувати реєстраційних дій. Зокрема, це зміни від:

  • 20 листопада 2018 року, внесені державним реєстратором Красноградської РДА Харківської області Наталією Батиченко;
  • 5 грудня 2018 року, внесені державним реєстратором ДП «Київоблреклама» Русланом Кашніковим.

Загалом, дії Олександра Мамая можна поділити на такі етапи:

  • 10 грудня Олександр Мамай подав позовну заяву до Харківського окружного адмінсуду – провадження відкрили та справу призначили до розгляду;
  • 12 грудня екс-мер направив адмінпозов до Київського окружного адміністративного суду, проте суд ухвалив рішення повернути позивачеві;
  • 27 грудня колишній міський голова подав позов до Окружного адміністративного суду міста Києва – провадження відкрили та вже призначили склад суду.

Надалі ЗМІСТ слідкуватиме за розвитком подій.

Зазначимо, 20 листопада, вперше з'явилася інформація щодо внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб. Змінили відомості щодо Олександра Мамая як чинного міського голови, але з певними обмеженнями, ймовірно, пов'язаними з рішенням Печерського районного суду міста Києва.

Проте, як виявилося, реєстраційні дії не були дійсними, адже у реєстратора, який начебто вніс ці дані, вкрали особистий ключ-носій захищеної інформації «Кристал», який використовують для збереження ключових даних.

Друга спроба сталася 5 грудня. Тоді стало відомо, що зміни вніс Руслан Кашніков, держреєстратор із міста Ірпінь Київської області. ЗМІСТ дослідив та встановив, що у цьому випадку дані змінювали так звані «чорні реєстратори».

Нагадаємо, 22 грудня колегія суддів Полтавського окружного адмінсуду ухвалила рішення не поновлювати Олександра Мамая на посаді мера. Проте, у екс-посадовця ще є час оскаржити ухвалу в суді вищої інстанції.

Опублікована: 8 січня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація