7PwxHKF9ttgy0oJK

Колишнього гендиректора  ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Володимира Чернявського призначили Головою правління ПрАТ  «Київобленерго». Як повідомляє прес-служба «Київобленерго», Чернявського на посаду призначила Наглядова рада акціонерного товариства. Від учорашнього дня, 7 листопада, він приступив до виконання своїх обов’язків. Відомо, що Володимир Чернявський починав свою кар’єру саме з електроенергетики. З 1991 року він працював у «Полтаваобленерго», де пройшов шлях від інженера-програміста […]

Колишнього гендиректора  ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Володимира Чернявського призначили Головою правління ПрАТ  «Київобленерго».

Як повідомляє прес-служба «Київобленерго», Чернявського на посаду призначила Наглядова рада акціонерного товариства. Від учорашнього дня, 7 листопада, він приступив до виконання своїх обов’язків.

Відомо, що Володимир Чернявський починав свою кар’єру саме з електроенергетики. З 1991 року він працював у «Полтаваобленерго», де пройшов шлях від інженера-програміста до виконуючого обов’язки Голови Правління. Після цього був призначений очільником «Полтаватеплоенерго».

Нагадаємо, про звільнення гендиректора «Полтаватеплоенерго» стало відомо 26 жовтня. Існувала версія, що причинами цього були тиск з боку влади та незадовільний матеріально-технічний стан підприємства.

Loading...