Ліліана Бєлашова
Ліліана Бєлашова

(Фото – ЗМІСТ)

У декларації Ліліани Бєлашової не знайшли 13 земельних ділянок, які належать їй тощо.

Про це відомо з довідки Національного агентства запобігання корупції від 8 жовтня.

Скриншот з довідки НАЗК про незадекларовані земельні ділянки
Скриншот з довідки НАЗК про незадекларовані земельні ділянки

У розділі «Цінні папери» ексдепутатка повідомила про подарунок від чоловіка Сергія Бєлашова. Мова йде про акції «Банку «Український капітал» вартістю 8 млн 105 тис. грн. У НАЗК вказують, що декларантка вказала неправильну дату отримання подарунку.

Ексдепутатка вказала вартість автомобіля марки Porsche Cayenne 2012 року випуску та Ssang Yong Rexton RX270XD 2009 року випуску. Попри це, НАЗК не вдалося підтвердити цю інформацію у держреєстрі.

Скриншот з декларації Ліліани Бєлашової у розділі про транспортні засоби. НАЗК не вдалося перевірити відомості про вартість вказаних автівок у Єдиному державному реєстрі транспортних засобів

У декларації за 2020 рік Ліліана Бєлашова  не повідомила, що є засновницею та власницею корпоративних прав у ТОВ «Ларго каса» на 5 млн грн. Крім того, вона володіє корпоративними правами у ТОВ «ТК «Кристал» на 8,6 тис. грн.

Скриншот з довідки про корпоративні права. За даними НАЗК, Ліліана Бєлашова не вказала відомостей про корпоративні права у двох компаніях

Під час перевірки, фахівці НАЗК не змогли підтвердити достовірність інформації про інші доходи чоловіка ексдепутатки Сергія Бєлашова. Йдеться про такі доходи:

  • від банку АТ «Банк «Український капітал» ‒ 412 тис. грн;
  • від ПАТ «ЗНВКІФ Верден» ‒ 310 тис. грн;
  • від АТ «Таксомбанк» ‒ 942 тис. грн;
  • від АТ КБ «ПриватБанк» ‒ 14 тис. грн;
  • від ПАТ «Південний» ‒ 1 млн 619 тис. грн;
  • від АТ «ОТП банк» ‒ 177 тис. грн.

Усього недостовірні відомості у декларації відрізняються від достовірних на 6 млн 611 тис. 665 грн. Декларацію Ліліани Бєлашової можна знайти тут.

Надалі провину Ліліани Бєлашової мають довести у суді.  «Слово і діло» пише, що якщо це вдасться, то ексдепутатка матиме сплатити штраф 42 тис. 500 грн ‒ 51 тис. грн чи піти на громадські роботи на 150-240 годин з позбавленням права обіймати посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

ЗМІСТ писав, що раніше держава продала свою частку в банку родини депутатки Полтавської міськради Ліліани Бєлашової.

Loading...