Ексгравець «Ворскли» Олександр Кобахідзе судиться із клубом через борги

Автор: Вікторія Баберя, 8 жовтня, 10:02

Фото: Олександр Кобахідзе (фото - 24 Канал)


Футбольний агент Вадим Шаблій, який діє в інтересах гравця Олександра Кобахідзе, подав до суду на ФК «Ворскла» та намагається стягнути з клубу заборговані кошти.

Позовну заяву зареєстрували в Київському райсуді Полтави та наприкінці липня відкрили провадження. Про це стало відомо з ухвали в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Пояснимо, Олександр Кобахідзе перейшов із «Ворскли» (за яку він грав два роки) до СК «Дніпро-1» 1 липня 2019-го. Найімовірніше, клуб не виплатив йому заробітну плату, тож він і звернувся до суду.

Представник агента Шаблія Дмитро Коробко звернуся із клопотанням про витребування доказів в Української асоціації футболу та Об`єднання професійних футбольних клубів України «Прем`єр-ліга». Суддя його задовольнив.

Таким чином, суду мають надати:

  • Українська асоціація футболу засвідчену копію трудових контрактів з додатковими угодами, укладеними між ФК «Ворскла» та професійним футболістом Олександром Кобахідзе;
  • Об`єднання професійних футбольних клубів України «Прем`єр-ліга» засвідчену копію трудових контрактів з додатковими угодами, укладеними між ТОВ «Футбольний клуб «Ворскла» та професійним футболістом Олександром Кобахідзе.

Представник ФК «Ворскла» на засідання не з’явився. Та він надав відзив, у якому заперечував проти позову та просив закрити провадження у справі.

Мотивував це наступним: вказаний спір не повинен розглядатись в порядку цивільного судочинства, оскільки відповідно до п. 30 р. VІІ Регламенту ФІФА по агентам гравців, для врегулювання внутрішніх спорів у зв’язку з діяльністю агентів гравців підлягає розгляду арбітражним судом.

Тож, суд вирішив перенести розгляд закриття/продовження слухання справи на наступне засідання, яке відбудеться на початку листопада.

Опублікована: 8 жовтня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація