Посадовець планував отримати 70 тис. доларів у Харкові в одному з пунктів обміну валют.

9 лютого правоохоронці затримали заступника директора держпідприємства «Украерорух» у вагоні потягу, який їхав до Харкова. У місті заступник планував отримати частину коштів, а саме 70 тис. доларів в одному із пунктів обміну валют. Про це повідомляє МВС 11 лютого.

За даними слідства, один із заступників директора «Украероруху» розробив шахрайську схему. Заступник вимагав від підприємців 100 тис. доларів за дозвіл на користування 2 тис. га земель сільськогосподарського призначення. Події відбувалися у 2018–2019 роках, коли чоловік очолював регіональне відділення Фонду держмайна України в Полтавській та Сумській областях.

Напередодні посадовець домовився про передачу згаданої суми коштів через пункт обміну валют у Києві, де поліціянти виявили та вилучили 70 тис. доларів.

Нині заступнику повідомили про підозру за ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.

Додамо, що у 2019 році регіональне відділення Фонду держмайна України в Полтавській та Сумській областях очолював Євген Корнєв. У ДП «Украерорух» заступником директора з управління активами працює саме Євген Корнєв.

Фото з сайту МВС України

Loading...