Затримання на хабарі (Фото – Поліція Полтавщини)

Начальник відділу земельних і природних ресурсів отримав хабар за вплив на працівників Департаменту екології для прискорення отримання відповідей на запити щодо земельних ділянок.

29 січня екскерівника відділу затримали й повідомили йому про підозру. Наступного дня Октябрський райсуд відправив підозрюваного під домашній арешт у нічний час до 29 березня. Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

Під час досудового розслідування встановили, що до Департаменту екології та природних ресурсів декілька разів звертався чоловік із запитами про отримання інформації. Під час отримання відповіді на запити чоловік познайомився з начальником відділу земельних і природних ресурсів.

Затримання на хабарі (Фото – Нацполіція Полтавщини)

6 січня начальник відділу зустрівся з чоловіком, який надсилав запити. Останній повідомив, що він продовжить звертатися до Департаменту для отримання інформації про земельні ділянки, які його цікавлять. Після цього, керівник відділу запропонував чоловіку надати йому хабар у розмірі 1 тис. грн за вплив на працівників Департаменту для отримання оперативної відповіді на запити.

Згодом, 11 січня чоловік звернувся до Департаменту із заявою про надання інформації про земельні ділянки на території Нехворощанської та Малоперещепинської ОТГ. Департамент надав позитивне рішення про надання інформації щодо земельних ділянок.

26 січня чоловік знову звернувся із заявою про надання інформації про земельні ділянки на території Нехворощанської ОТГ. 29 січня чоловік, який надсилав запит, отримав на нього відповідь.

Затримання на хабарі (Фото – Нацполіція Полтавщини)

Потім, чоловік, який цікавився земельними ділянками, подзвонив до начальника відділу і сказав, що потрібно зустрітися. Цього ж дня на вул. Горького 1-А, неподалік від СТО начальник відділу зустрівся з чоловіком, який передав хабар 5 тис. грн. Після передачі хабаря, керівника відділу затримали і вилучили всі гроші.

Після затримання поліція вилучила документацію щодо подання запитів. Під час допиту начальник відділу визнав у повному обсязі свою вину в кримінальному правопорушенні.

Нагадаємо, що про затримання начальника відділу повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. За його словами, керівник отримував догани за прогули, але через розформування відділу його звільнили.

Loading...