Зйомки фільму в Лубнах
Зйомки фільму в Лубнах

Фото з фейсбук-сторінки Yura Klimchenko

Фільм «Люксембург, Люксембург» відібрали для участі у конкурсній програмі Orizzonti. До участі у цій секції відбирають художні та документальні фільми, які представляють нові тенденції у розвитку кінематографа.

Про це повідомили у твіттері La Biennale di Venezia 26 липня.

У Лубнах знімали один з епізодів кінострічки «Люксембург, Люксембург» режисера Антоніо Лукіча.  До знімання масових сцен залучили місцевих жителів.

Для проведення зйомки у центральному парку перекрили центр міста.

(Скріншот з відео «Телестудія Лубни)»
(Фото – Валентина Сирота)

Сюжет фільму присвячений стосункам двох братів, а кінострічка розповідає 90-ті роки. Також повідомляють, що у Лубнах планують зйомки на автовокзалі.

(Фото – Валентина Сирота)

Видання The Village описує одну зі сцен, яку знімали в Лубнах.  У епізоді фільму під оркестровий марш із шеренги курсантів виходить Раміл Насіров, співзасновник музичного гурту «Курган & Agregat», який разом із братом Амілем виконує головні ролі. Раміл грає поліцейського Василя. У фільмі його за зразкову службу нагороджують керівництво Нацполіції та мер міста. Головний герой проходить центральною площею під «Запорозький марш». Йому вручають нагороду, той відповідає: «Служу народу України!». 

Loading...