6221dbb6e8f82

Виконавчий комітет Полтавської міської ради планує затвердити програму про розвиток цивільного захисту громади на 2020-2022 роки в новій редакції.

Серед витрат у межах програми – оплата витрат на формування продовольчого резерву громади в умовах введення воєнного стану. Ця стаття витрат потребує 29 млн 700 тис. грн. Про це відомо з проєкту рішення виконавчого комітету, що планують затвердити 23 червня.

Також у програмі передбачено оплату витрат для харчування територіальної оборони в умовах воєнного стану – 5 млн грн. Харчування внутрішньо переміщених осіб, які живуть у закладах освіти, потребує 7 млн 950 тис. грн з цьогорічного бюджету громади.

Уривок з програми «Розвиток цивільного захисту Полтавської міської територіальної громади на 2020-2022 роки» в новій редакції  

На початку червня стало відомо, що полтавська влада роздасть більшість запасів з продовольчого резерву роздадуть людям, щоб продукти не зіпсувалися через високу температуру повітря влітку.  Міський голова Полтави Олександр Мамай під час засідання виконавчого розповів, що після роздачі більш ніж половини продрезерву залишиться 20 тис. наборів. Новий продрезерв планують сформувати восени, коли знизиться температура повітря.

«Ми цей продрезерв купили навесні, він по школам розвезений. Продрезерв сформований 80 тис. наборів Якщо буде 30 температури, то в класі 45. Що буде з тушкованкою й олією? Олія випаде в осадок, а тушкованка вибухне. Все одно цей продрезерв для людей».

Після роздачі продрезерву міська влада закупить нові продукти. Нині триває попередній запис ВПО для отримання продуктових Переселенці можуть заповнити форму за посиланням або повідомити про потребу у продуктовому наборі за телефоном 0800331787.

Loading...