Фото відомого актора з Полтави використовують у рекламі по усьому світу

Автор: Анна Аксюк, 11 лютого, 08:05

Фото: Фото відомого актора з Полтави використовують у рекламі по всьому світу (фото зі сторінки Геннадія Попенко у Facebook)


Актор та телеведучий провідних українських телеканалів Геннадій Попенко вже давно став помічати свої знімки з дочкою на різноманітних рекламах.

До того ж фото вже почали колекціонувати і його колеги. Зокрема останню рекламу з актором і телеведучим запримітив Дмитро Комаров:

«Секта збирачів рекламних фото Попенків збільшується. Браття, привітаємо в наших рядах Дмитрий Комаров.

Бразилія, місто Бразиліа, реклама пральних. Додається до реклами пральних машин в Ізраїлі, бранчів на Балі та пельменів у росії» – повідомляє Геннадій Попенко на своїй сторінці у Facebook.

Він розповів, що фотосесія, світлини з якої вподобали різні компанії світу, відбулася ще 5 «з хвостиком» років тому. Зокрема, крім як у Бразилії, знімки були помічені в Ізраїлі на рекламному постері  пральних машин, в Індонезії на Балі, на рекламі родинних бранчів і в Росії на рекламі пельменів.

Але актор не збирається ні на кого позиватися, більш того, не дивується такому поширенню і пояснює це так:

«Тут нічого незвичного. Ми зробили фотосесію для родини і відмовилися від прав на неї. Хлопці, що фотографували, виклали ці світлини у фотобанк. За кожне скачування світлини їм крапають гроші. Купити фото у такий спосіб може кожен».

Він вважає, що це абсолютно законна практика. Адже, за його словами, відмовляючись від авторських прав на продукт, ми можемо лише спостерігати за його поступом.

Довідка:

Геннадій Миколайович Попенко — український актор театру, телебачення та кіно, шоумен, конферансьє та телеведучий. Народився 16 червня 1979 року у Полтаві.

У минулому році знявся у фільмах Соломонове рішення, Серце слідчого, Чужі рідні, Сувенір з Одеси. Загалом починаючи з 2001 року буз задіяний у більш ніж 30 кінострічках.

Опублікована: 11 лютого 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація