Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело – Полтавський обласний ТЦК та СП

Для підтримки Збройних Сил України й покращення оборони, Котелевська громада збільшила фінансування спеціальної програми на 550 тис. грн.

Про це відомо з сесійного засідання Котелевської селищної ради, що відбулося 16 червня.

Депутати збільшили фінансування Програми організації територіальної оборони на 2022 рік. Її створили для підтримки добровольчих формувань громади, організації заходів спротиву місцевого значення та підтримки підрозділів територіальної оборони Збройних Сил України.

До збільшення фінансування на програму закладали 3 млн 405 тис. грн. У межах неї кошти витрачали на:

  • підтримку утворення та діяльності добровольчих формувань громади;
  • придбання учбового приладдя для проведення занять з військово-медичної підготовки;
  • проживання особового складу військовослужбовців, членів добровольчих формувань територіальної оборони під час виконання службових обов’язків;
  • закупівлю військової форми одягу, взуття, бронежилетів, шоломів тощо.

Напередодні для придбання обладнання полтавським районному та обласному військкоматам виділили гроші на необхідне спорядження у межах програми «Полтавський спротив».

Нагадаємо, Міністерство оборони України повідомило про тактичні навчання тероборони Полтавщини, де захисники вдосконалюють навички з вогневої підготовки. До занять залучені воїни тероборони, які вперше здійснили постріли з гранатомета РПГ-7 по умовній цілі танка. До цього вони пройшли вивчення теоретичної частини та ознайомилися з заходами безпеки. 

Також раніше ЗМІСТ писав, що у громадах Полтавщини завершили створення добровольчих формувань, які одразу стали на захист регіону. Вони слідкують за правопорядком на вулицях міст та щоденно тренуються для покращення військово-професійної підготовки.

Loading...