Проєкт реконструкції стадіону «Нові Санжари»
Проєкт реконструкції стадіону «Нові Санжари»

Джерело – Полтавська ОДА

На прохання місцевої влади реконструкцію споруд стадіону «Нові Санжари» виключили з переліку проєктів, які цьогоріч отримають фінансування з Державного фонду регіонального розвитку.

Про це повідомила керівниця Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Олена Онупко під час засідання регіональної комісії ДФРР 15 лютого:

«14 лютого виконавчий комітет Новосанжарської селищної ради надав лист з проханням виключити інвестиційний проєкт щодо реконструкції споруд стадіону “Нові Санжари” Новосанжарського ліцею з переліку проєктів, які можуть реалізувати коштом ДФРР у 2022 році, аргументуючи це неможливістю забезпечити необхідне співфінансування з селищного бюджету».

Згідно з правилами відбору проєктів для реалізації коштом ДФРР, громади мають забезпечувати співфінансування з місцевого бюджету не менше, ніж 10% від загальної вартості проєкту. Як повідомили на минулому засіданні комісії, кошторисна вартість  реконструкції споруд стадіону «Нові Санжари» становить 26,2 млн грн. Проєкт планували реалізувати цьогоріч в межах програми «Велике будівництво». 

Під час презентації в січні повідомляли, що з бюджету Новосанжарської селищної громади на проєкт мало надійти співфінансування у розмірі 2,6 млн грн. З ДФРР цьогоріч на нього виділяли 4,2 млн грн, які перерозподілили з іншого проєкту. Також на реалізацію проєкту планували спрямувати кошти державних субвенцій.

Зважаючи на те, що виконком Новосанжарської селищної ради відкликав проєкт реконструкції споруд стадіону через брак коштів на співфінансування, його виключили з переліку переможців. Вивільнені 4,2 млн грн комісія спрямувала на будівництво басейну в Миргороді.

«Особисто я вважаю, що ситуація несприятлива, тому що Новосанжарська громада мені здається спроможною і могла б реалізовувати цей проєкт за підтримки держави. Але маємо те, що маємо», – сказав виконувач обов’язків голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

Нагадаємо, що раніше на реконструкцію споруд стадіону «Нові Санжари» перерозподіляли кошти через порушення умов конкурсу на будівництво спортмайданчика під Полтавою. Депутати Щербанівської громади запропонували змінити інвестиційний проєкт, тому його виключили з переліку переможців.

Loading...