(Фото – dniprograd.org)

Зокрема, долучитись до екологічної ініціативи та навчитися правильно поводитись з відходами мають змогу долучитись жителі чотирьох об’єднаних територіальним громад Полтавщини: Пирятинської, Гребінківської, Чорнухинської та Новооржицької.

Про це розповіли у ГО «Еколтава» , яка з 2013 року працює у сфері сталого поводження з відходами у громадах Полтавської області.

За їх інформацією, така кампанія стала можлива завдяки тому, що у 2019 році в Полтавській області розпочато реалізацію Глобального проєкту «Підтримка ініціативи з експорту технологій захисту довкілля», що впроваджується #GIZ_Ukraine за дорученням Федерального міністерства довкілля, захисту природи та безпеки ядерних реакторів Німеччини (BMU).

Крім того, у листопаді цього року, у рамках проєкту розпочата спільна ініціатива «Роз'яснювальна кампанія у сфері поводження з відходами», що реалізовується громадською організацією «Еколтава».

Тож до участі в ініціативі запропоновано долучитись чотирьом об’єднаним територіальним громадам Полтавської області: Пирятинській, Гребінківській, Чорнухинській та Новооржицькій.

«Якщо ви мешкаєте на території названих громад, небайдужі до стану середовища та хотіли б підвищити свій (або ж своєї організації) рівень свідомого споживання та поводження з твердими побутовими відходами, долучайтесь до нашої сторінки та стежте за проєктом» – запрошують активісти.

Також, відзначають, що на найактивніших учасників чекають призи.

Екоактивісти розповідають що, перший пункт, з якого скрізь починається успішне поводження з відходами – сортування сміття, проведення якого залежить саме від громадян. Адже проблема утилізації відходів знайома не лише Україні, а й всьому світу. Кожна держава вирішує це питання по-своєму: захоронення, переробка, утилізація, будівництво заводів, впровадження нових законів та правил.

Loading...