W1xpGmKTYSJNGWGC

У понеділок, 21 січня, політична партія «Слуга народу» на позачерговому засіданні ухвалила рішення про висунення керівника студії «Квартал 95» Володимира Зеленського кандидатом у президенти України.

За різними соціологічними опитуваннями Володимир Зеленський має від 8 до 14% підтримки. У коміка досить широка пізнаваність завдяки проекту «Квартал 95», фільмам із його участю та різним телешоу.

Зеленський не веде «класичну» політкампанію: наприклад, його білборди «Президент – слуга народу» апелюють не тільки до виборів, а також до однойменного фільму, кадри з якого Зеленський активно використовує як політичну рекламу.

Проте посада президента не надто ефективна без злагодженої та професійної команди, яка формує імідж керівника й допомагає втілити в реальність його ініціативи. Адже, як відомо, «свита робить короля». Тому нас зацікавило, хто входить до команди кандидата Зеленського на Полтавщині й хто працює в його обласному виборчому штабі. Проте, це завдання виявилося категорії підвищеної складності.

Згідно з реєстром структурних утворень політичних партій теруправління юстиції в Полтавській області, Полтавська регіональна організація політпартії «Слуга Народу» зареєстрована 5 вересня 2016 року. Юридичною адресою розташування регіонального осередку значиться провулок Перспективний, 3.

Керівником обласної організації вказана Тетяна Петрова. Проте спроби віднайти жінку в соцмережах були безуспішними. Окрім того в реєстрі не вказаний ні контактний телефон, ні електронна адреси команди Зеленського.

Керівником обласної організації вказана Тетяна Петрова

Адміністратори новоствореної спільноти у Фейсбуці «Команда Зеленского у Полтаві» нам відповіли, що вони не мають відношення до політичної організації облштабу кандидата Зеленського.

Відповідь адміністраторів спільноти

Нам нічого не залишилося, як особисто завітати в гості до «Слуги народу» на провулок Перспективний, 3.

Житомирський юрист і промзона

Юридичне розташування команди Зеленського (Фото Олега Журавльова)

Фактичне місце розташування офісу команди Зеленського мало чим нагадує сучасний бізнес центр: поблизу завод «Хіммаш», СТО, пункт прийому металу.

Краєвиди біля офісу (Фото Олега Журавльова)

Директор офісного центру, який займається здачею приміщень під оренду повідомив, що влітку спілкувався з представниками центрального керівництва «Слуги народу»:

«Під час укладання угоди мав розмову з людьми з головного офісу “Слуги народу”. А хто з них зараз тут сидить – я не знаю. Орендують із серпня 2018 року».

Офісне приміщення (Фото Олега Журавльова)

Підприємець не зміг (чи не захотів) показати договори оренди, але надав контактний телефон особи, з якою свого часу вирішував питання здачі приміщення:

«Хто це – не знаю. Спілкувався виключно під час укладання договору. Здається, Олександр. Але не впевнений, оскільки останній раз розмовляли влітку і я вже не пам’ятаю. Ми оформили стандартний договір на рік, а чи будуть вони його продовжувати – не знаю. У мене тут 32 орендаря, торгові магазини, народу багато… тому не знаю, чи бувають тут виборці, та як часто приходять самі орендарі».

У кабінеті, де мали б бути представники «Слуги народу», нам ніхто відчинив.

Тут має бути команда Зеленського на Полтавщині

Ми зв’язалися з орендарем, номер якого нам повідомив власник офісного центру. Співрозмовник відмовився називати своє ім’я й посаду. Він тільки запевнив, що наразі не знімає офіс, проте зазначив, що свого часу хотів це зробити:

«Я не є орендарем приміщення. Чи маю я якесь відношення до “Слуги народу?” Напевно, як і кожен виборець. Я не є політичною складовою партії. Орендодавець має знати, хто і що в нього знімає, правильно? Він не сказав вам моє ім’я, оскільки в цьому немає сенсу. Так, колись я вів перемовини з власником стосовно оренди, але він повів себе, м’яко кажучи, нечемно... Але це було не від імені “Слуги народу”. На цьому всі відносини припинилися».

Номер телефону, вірогідно, належить Василю Луценко – юристу, власнику житомирської юридичної консалтингової компанії «Луценко, Грабчук і партнери», яка має філію в Києві.

Василь Луценко (зліва) (Джерело - fb-сторінка Василя Луценка)

На сайті юрфірми пишуть, що компанія надає послуги з реєстрації торгових марок, підприємств, зміни юридичної адреси тощо.

Достеменно не відомо, чи має Василь Луценко відношення до «Слуги народу» в Полтаві. Але саме його номер телефону надав орендодавець офісу, де наразі юридично базується обласний осередок кандидата Володимира Зеленського. На жаль, ми не маємо інших контактів, оскільки команда шоумена й досі не надала конкретної інформації по регіональним штабам. При цьому виборча кампанія вже офіційно розпочата, а сам кандидат Зеленський прямо втягнутий в політичний процес.

Ми продовжуємо слідкувати за тим, як Володимир Зеленський йде в президенти. А найголовніше – хто буде в його полтавській команді, адже це буде одним із яскравих показників того, наскільки політик справді нове обличчя.

Раніше ЗМІСТ розповідав про керівників полтавських обласних виборчих штабів кандидатів Анатолія ГриценкаЮрія Бойка та Андрія Садового.

Loading...