Хто за кого/проти кого: команди, які йдуть на місцеві вибори у Полтаві (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Автор: Анастасія Добряк, 3 вересня, 10:47

Фото: У Полтаві різні політичні сили формують команди. Ми спостерігаємо за цим і будемо оновлювати інформацію про кандидатів


25 жовтня відбудуться місцеві вибори до рад усіх рівнів. У Полтаві оберуть нового міського голову та депутатів міської ради.

Наразі політсили формують списки. Ми спостерігаємо за формуванням команд і зібрали імена кандидатів, які уже визначилися з планами на вибори. Оновлюватимемо ці графіки, щойно додаватиметься інформація по конкретним політсилам

 

«Європейська Солідарність»

Кандидата, чи кандидатку на посаду міського голови Полтави від «ЄС» наразі офіційно не оголошували. Членкиня команди партії Юлія Городчаніна розповіла, що наразі триває формування списків партії у Полтаві.

Нещодавно відбувся з’їзд партії «Європейська Солідарність» де побували і полтавці.

Команда «Європейської Солідарності»

 

«Слуга народу»

Кандидатом на посаду міського голови Полтави від цієї партії буде Сергій Іващенко.

Про плани «Слуги народу» розповідали в обласному осередку, а 1 вересня у Полтаві розповіли про команду, яка представлятиме політсилу на місцевих виборах. У місті на вибори від «СН» йтимуть:

Команда «Слуги народу»

Команда «Слуги народу»

 

«Батьківщина»

У серпні міський осередок «Батьківщини» очолив голова фракції «Блок Петра Порошенка» у Полтавській міськраді та ексмер Полтави Андрій Матковський. На сторінках «Батьківщини» уже висвітлюють роботу й колишніх членів «команди Матковського».  Хоча свою команду у Полтаві офіційно партія ще не презентувала.

Команда «Батьківщини»

 

«Рідне місто»

«Рідне місто» зберегло своїх людей. До команди додалася Вікторія Лоза. Також нещодавно у медіа з’явилася інформація про приєднання до «РМ» Євгена Ніколаєнка. Ніколаєнко певний час тримався осторонь різних політсил, але з виборцями почав зустрічатися ще у травні.

Також приєднується до партії Юлія Іщейкіна та Антон Болтік.

Кандидатом на посаду мера Полтави від «Рідного міста» цьогоріч буде лідер партії та депутат Полтавської облради Олександр Удовіченко. У межах проєкту «Без води» ми говорили про плани на місцеві вибори з головою міської організації партії Олексієм Чепурком.

Команда «Рідного міста»

 

«Опозиційна платформа – За життя»

На посаду міської голови Полтави від цієї партії балотуватиметься Оксана Деркач. У проєкті «Без води» ми говорили з Оксаною Деркач.

«Опозиційна платформа – За життя» не розповідала про свою команду (принаймні публічно). Голова полтавського осередку «ОПЗЖ» Ілля Кива розповідав ЗМІСТу, що вони мають мету утворити більшість у міській раді, але ще працюють над формуванням списків.

Команда «Опозиційної платформи – За життя»

 

«Свобода»

У «Свободу» повернувся Юрій Бублик. Він же й буде кандидатом в мери від цієї партії у Полтаві.

«Свобода» планує брати участь у виборах восени і хоче зайти в місцеві ради. Очільник фракції в міськраді Юліан Матвійчук вважає, що «свободівці» мають шанси зайти в раду. 18 вересня ВО «Свобода» провела конференцію, де затвердила списки кандидатів у депутати до всіх районних та більшість міських рад.

Команда «Свободи»

 

«За майбутнє»

Від цієї політсили на посаду мера Полтави претендуватиме ексмер Олександр Мамай.

ЗМІСТ уже писав про людей, які увійшли до команди Олександра Мамая (їхні профайли можна знайти тут). При цьому, Мамай офіційно ще не представляв свою команду. По суті, команда «За майбутнє» – це люди, яких позбавили мандатів, коли Олександра Мамая звільняли з посади міського голови та полтавські підприємці.

Команда «За майбутнє»

 

«Соціал-демократична партія»

Балотуватися на посаду мера Полтави від цієї політсили планує Олександр Шамота. ЗМІСТу Шамота розповів, що напередодні місцевих виборів йому надходили пропозиції від різних політсил. Зокрема, й від «Довіри», «Європейської Солідарності» тощо. Та все ж на вибори йтимуть від «СДП». Офіційно про це він заявив зі своєю командою 11 вересня.

Загалом, «Соціал-демократичній партії» вдалося зберегти свою команду ще з попередніх виборів.

Команда «Соціал-демократичної партії»

 

 

«Партія простих людей»

Від цієї політсили в мери Полтави балотуватиметься Сергій Каплін. Про свою програму і плани він розповідав ЗМІСТу раніше.

Раніше у команді Сергія Капліна був й Дмитро Демус. Та нещодавно на своїй сторінці у фейсбуці він негативно висловився про Капліна, тому ми викреслюємо його зі списку, додаємо Ігоря Кислова.

Команда до міськради

Опублікована: 3 вересня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}



Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація