Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Фото Романа Балука, zaxid.net

Станом на 29 квітня у 2 тисяч 72 медиків на Полтавщині підтвердили захворювання на коронавірус.

Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА Віктор Лисак на апаратній нараді. 

Медики, які інфікувалися коронавірусом на роботі, мають отримувати компенсації за підсумком розслідувань. Віктор Лисак говорить, що на Полтавщині є кілька закладів, де не завершили розслідувань випадків інфікування медиків:

«Ведемо моніторинг по захворюванню медичних працівників. Хотів би зупинитися ще на чотирьох закладах. Коли я говорив, що 8-10 закладів були, ще нас є ті заклади, які не завершили жодного розслідування по захворюваності: це Горішні Плавні стоматполіклініка, це Чутівський центр ПМСД, Гребінківський центр ПМСД і Хорольський центр первинної медико-санітарної допомоги». 

Раніше директор ДОЗ розповідав, що в області розслідували зв’язок захворювання з професійною діяльністю у приблизно 60% випадків інфікування медиків. В Україні цей показник становить 35-36%. 

Нагадаємо, що для інфікованих COVID-19 медпрацівників спростили процес оформлення виплати допомоги у розмірі 10 тис. грн. На апаратній нараді 12 квітня перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін сказав, що в області допомогою скористалися небагато працівників.

Loading...