Його боротьба: юристи Валерія Головка намагаються повернути арештоване майно та посаду колишньому очільнику області

Автор: Максим Самойдюк, 6 травня, 17:21

Фото: Валерій Головко намагається через суд поновитися на посаді (фото Олега Журавльова)


У березні Президент України Петро Порошенко звільнив голову Полтавської ОДА Валерія Головка з посади. Проте останній не збирається здаватися й разом із юристами «атакує» українські суди.

21 лютого Валерій Головко засинав у якості голови Полтавської ОДА, якого навіть номінували на премію «Регіональний лідер року». А вже наступний день приніс Валерію Анатолійовичу обшуки та подальшу госпіталізацію.

Враховуючи, що майже всі ЗМІ країни «смакували» деталі «корупційної справи», то в березні Президент України звільнив Головка з посади після відповідного подання Кабміну.

Для тих, хто забув: один із колишніх підрядників області щодо утримання доріг звинуватив керівну верхівку області, зокрема Валерія Головка та його заступника Андрія Пісоцького, у вимаганні хабарів. За його словами, чиновники отримували від нього кошти, айфони та відпочивали за його рахунок. Та головне – Валерій Головко отримав у «подарунок» Mercedes-Benz AMG G-63 («гєлік» по нашому), який оформив на свого помічника В’ячеслава Кременчуцького.

Сам Валерій Головко фактично весь час провів у лікарні, попередньо пообіцявши надати докази своєї невинуватості. Після виходу з лікарні знову пообіцяв, цього разу – провести прес-конференцію. Проте цього не поки не сталося.

Зате весь цей час не відпочивав його адвокат Кирило Легких.

15 квітня Валерій Головко подав заяву до Касаційного адміністративного суду щодо визнання протиправним указ Президента Петра Порошенка про його звільнення. Також позивач просив виплатити йому зарплату за вимушений прогул.

Проте з першого разу адвокат Головка вдарив у штангу, адже позивався він не лише до Петра Порошенка, а й до Полтавської ОДА. Суддя ж зауважив, що до підсудності суду входить лише позови про бездіяльність чітко визначених законом відповідачів, і в цьому переліку немає облдержадміністрацій (інша юрисдикція). Тому суд не став розглядати позов.

З другої спроби в Кирила Легких вийшло краще, й 26 квітня Касаційний суд взяв до розгляду позов Валерія Головка до Петра Порошенка «Про скасування наказу». Засідання відбудеться 30 травня 2019 року.

Проте амбіції Валерія Головка не закінчуються на поки що чинному Президенті України. Тому Кирило Легких підготував ще один позов. Так, Валерій Головко буде судиться в окружному адмінсуді Києва з Володимиром Гройсманом і Кабінетом Міністрів. Мета позову – скасувати подання про звільнення Валерія Головка.

У цьому випадку заяву прийняли з першого разу й судове засідання відбудеться 27 травня.

Усе вищезгадане стосувалося боротьби за посаду, але ж є й майно. Суд заарештував «Гелендваген», що формально є власністю В’ячеслава Кременчуцького. Останній робить вигляд, що це його авто, хоча в нього немає коштів на придбання такого автомобіля, а саму автівку вилучили під будинком Валерія Головка.

Проте суд став на сторону детективів НАБУ й не повернув автомобіль формальному власнику.

Та найцікавіше: адвокатом В’ячеслава Кременчуцького є Руслан Скляренко. Останній має офіс в одному приміщенні з адвокатом Валерія Головка Кирилом Легких. Принаймні, якщо вірити єдиному реєстру адвокатів України.

Руслан Скляренко коментує допис Кирила Легких

ЗМІСТ вже повідомляв, що Кирило Легких – син бізнес-партнера Валерія Головка Віктора Легких. При цьому, батько адвоката працює в ДП «Агентство місцевих доріг у Полтавські області». Також Кирило Легких намагався стати суддею в Вищому антикорпуційному суді, але не зміг.

Опублікована: 6 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація