Фото зі сторінки у соцмережі Максима Главацького

У київському Національному музеї народної архітектури та побуту України розповіли про перші своєрідні старовинні ланч-бокси родом з Полтавщини.

Зокрема таку аналогію провів старший науковий співробітник музею Максим Главацький:

«Сучасний світ швидко змінюється та вдосконалюється, з’являється безліч нових речей та винаходів, проте в деяких новинках можна побачити елементи традиційної побутової культури. От, наприклад, таке поняття, як ланч-бокси. Чи відомо нам, якими ланч-боксами користувалися українці впродовж ХIХ століття?».

Зокрема, мова йде про горщики-двійнята з експозиції музею «Полтавщина та Слобожанщина», де знаходиться хата перевезена з села Велика Павлівка Зіньківського району Полтавської області.

Хата перевезена з села Велика Павлівка Зіньківського району Полтавської області. Фото зі сторінки у соцмережі Максима Главацького

Музейник розповідає, що це два горщики, з’єднані докупи, з ручкою-кільцем на дотичних вінцях, з глиняною покришкою чи то дерев’яною кришкою зверху. Їх застосовували для перенесення гарячих страв під час польових робіт. У кожному регіоні України їх по-різному називали: «двійнята», «двійнятка», «парка», «близнята». З часом гончарі урізноманітнили асортимент цього посуду й почали виготовляти горщики-«трійнята», де відповідно три посудини, з’єднані докупи.

Максим Главацький відзначає, що зазвичай, цей різновид посуду робили теракотовим, інколи – димленим, оздоблювали нескладною мальовкою або ритуванням на вінцях. В один горщик господиня насипала рідку страву, а в інший – кашу. Глиняний посуд має властивість тримати температуру понад дві години, тож страва залишалася теплою тривалий час. І хоча це додавало йому ваги, порівняно із сучасним пластиковим варіантом він був екологічним, а іжа в ньому мала неповторний смак. У такому сегментованому посуді було зручно носити обід на поле під час польових робіт – сівби, косовиці, сінокосу тощо. В один горщик насипали борщ, а в другий – кашу. Для зручності горщики-двійнята мали спільну дерев'яну кришку, яка в полі була як дощечка для нарізання сала.

Горщики «двійнята», «двійнятка», «парка», «близнята». Фото зі сторінки у соцмережі Максима Главацького

Крім того, мальовані чи полив’яні горщики -двійнята господині використовували як ритуальний посуд, ставили їх у мисники та застосовували під час релігійних або народних свят. Так, наприклад, на Святвечір діти носили в них своїм хрещеним батькам кутю й узвар. За цю святкову вечерю діти отримували від хрещених гостинці.

«Національний музей народної архітектури та побуту України» – музей просто неба, скансен, архітектурно-ландшафтний комплекс усіх історико-етнографічних регіонів України. Розташований на південній околиці Києва, у Голосіївському районі, поблизу місцевості Пирогів. Загальна площа — 133,5 га.

Loading...