Із Полтави відкрили експорт равликів до Євросоюзу

Автор: Вікторія Баберя, 28 січня, 10:22

Фото: Равлики на фермі (Джерело – Фермерське Господарство "Равлик-2016" у Фейсбук)


Із фермерського господарства «Равлик-2016», розташованого в селі Войнівка, що на Чутівщині, розпочали прямий експорт равликів до Європейського Союзу.

Власники «Равлик-2019» Віктор та Сергій Данилейки про амбіційну мрію — завоювати ринок Західної Європи та постачати равликів до Франції, Іспанії напряму говорили ще восени 2018-го. І от тепер підприємцям це вдалося.

Фермери відкрили власний склад в Іспанії, для безпечної доставки туди українських равликів. І перше пряме постачання равликів до ЄЄ шляхом Полтава-Барселона через польську митницю відбулося у січні 2020-го. Про це стало відомо із фейсбук-сторінки ФГ:

«Ми рік працювали над пошуком варіантів прямого експорту. На власному досвіді дізналися про багато підводних каменів та перешкод, але подолали всі юридичні та логістичні складнощі. Зокрема, ми відкрили власний склад в Іспанії, щоб допомогти українському равлиководу бути захищеним від шахраїв та мати постійний збут».

Довідка

Фермерське господарство «Равлик-2016» вирощує два види равликів: Helix Aspersa Maxima і Helix Aspersa Muller. Muller продукує від 80 до 120 яєць, а Maxima — може й до 200. Одна особина дає близько кілограма равликів приплоду. Maxima більшого розміру (важить 20, а то й 40 грамів), але Muller, вага дорослої особини якого становить 8-12 грамів, вважається більшим делікатесом, його м’ясо ніжне, оксамитове, має вишуканий смак (і європейці, особливо французи, поїдають равликів цього різновиду у великій кількості).

Опублікована: 28 січня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація