jghgzuMwfxqmcaI1

Учора розпочали процедуру щодо відкликання шістьох депутатів Полтавської міськради. Позиція депутатів – підстав для відкликання немає і зрадниками виборців вони себе не вважають.

Секретар міськради Оксана Деркач, пояснила, що у Законі «Про статус депутатів місцевих рад» є три підстави для відкликання. І жоден з депутатів, щодо яких порушується процедура відкликання, не підлягають під ці пункти. Зокрема:

  • порушення депутатом місцевої ради положень Конституції законів України, що встановлено судом;
  • пропуск депутатом місцевої ради протягом року більше половини пленарних засідань ради або засідань постійної комісії, невиконання ним без поважних причин обов’язків депутата місцевої ради;
  • невідповідність практичної діяльності депутата місцевої ради основним принципам і положенням його передвиборної програми, невиконання депутатом місцевої ради зобов’язань звітувати перед виборцями та проводити зустрічі з ними.
Оксана Деркач

Стосовно причини відкликання, яку називають ініціатори відкликання – депутати зрадили полтавців. Адже у 2015 році містяни надали Оксані Деркач, Тимофію Гаєвому, Володимиру Корнійчуку, Івану Діденко, Ярославу Мартинюку, Світлані Бондарєвій депутатські мандати, а вони зрадили і виборців , і програму партії, від яких їх обирали.

Позиція усіх депутатів одноголосна – ні виборцям, на програмі партій вони не зрадили.

«Я не вважаю, що я зрадила виборців. Адже в партії «Рідне місто» є ті програми, які ми зараз усі разом реалізовуємо, – висловилась Оксана Деркач.

Депутат Іван Діденко також не погоджується з тим, що зрадив полтавцям:

«Не вважаю, що зрадив інтереси виборців, які учора прийшли й підтримали нас».

Загалом, протоколи учорашніх зборів разом з підписами виборців мають передати у ТВК. Надалі вже там вирішиться питання про збір підписів за відкликання кожного депутата.

Нагадаємо, прояснили теорію відкликання депутатів з Полтавської міськради.

Депутати на відкликання пояснили свою позицію

Фото Олега Журавльова

.

Loading...