Керівниця «Сорочинського ярмарку» Світлана Свищева звільнилася з посади першої заступниці голови Київської ОДА

Автор: Максим Самойдюк, 11 січня, 16:09

Фото: Світлана Свищева більше не перший заступник голови Київської ОДА (фото - особиста сторінка Світлани Свищевої)


У серпні 2019 року полтавка Світлана Свищева була призначена на посаду першої заступниці Київської ОДА, а вже 8 січня на сайті НАЗК опублікували її декларацію перед звільненням.

Про це повідомило ІВ «Коло» з посиланням на сайт Національного агентства з питань запобігання корупції. Зокрема, з сайту КОДА відомо, що з 9 січня на її посаду заступив Олександр Скляров. Скоріше за все, це пов’язано зі зміною голови Київської ОДА.

Справа в тому, ще у жовтні 2019-го новим очільником Київської області став Олексій Чернишов, який замінив Михайла Бно-Айріяна. Останній пробув на цій посаді три місяці.

Для нас ця інформація цікава не лише полтавським походженням Світлани Свищевої, а й тим, що вона є тещею колишнього першого заступника Полтавської ОДА Андрія Пісоцького, якого звільнили у березні минулого року через корупційний скандал.

Останній представляє в Полтавській облради фракцію БПП «Солідарність», тобто команду колишнього президента Петра Порошенка. Призначення (як і звільнення) Свищевої відбулося вже при новій владі. Такі вони – політичні шляхи в одній родині.

Опублікована: 11 січня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація