XLZRsBTIXTYTJpxV

Голова обласного виборчого штабу Анатолія Гриценка на Полтавщині, член «Громадянської позиції» Василь Перепелиця та його заступник, голова обласної організації «Громадський рух “Хвиля”» Сергій Клочков розповіли, що роблять для перемоги Анатолія Гриценка на президентських виборах.

Минулої п’ятниці, 11 січня, група політичних партій («Громадянська позиція», «Хвиля», «Рідна країна» та ряд громадських об’єднань) на з’їзді «Форуму демократичних сил» висунула лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка кандидатом в президенти, повідомляло BBC News Україна. У вівторок, 15 січня, 2019р., Гриценка офіційно зареєстрували кандидатом на пост Президента України.

За даними соціологів, наразі Гриценко має один із найвищих рейтингів в Україні, тому ЗМІСТ вирішив дізнатися, хто буде представляти екс-міністра оборони на виборах, та на кого, можливо, покладатиметься у полтавському регіоні Анатолій Гриценко в разі перемоги.

Голова Полтавського обласного виборчого штабу «Громадянської позиції» Василь Перепелиця розповів, що до команди Гриценка входять члени політоб’єднань, які підтримали кандидатуру Гриценка на «Форумі демократичних сил»:

«До нашої команди на Полтавщині входять волонтери політичної партії “Громадянська позиція” та наших союзників: «Громадський рух “Хвиля”», “Європейська партія” інші небайдужі громадяни. Я відповідаю за комунікацію з виборцями та організаційну роботу штабу в Полтавській області».

Василь Перепелиця (Джерело - сторінка Facebook Василя Перепелиці)

Він же запевнив, що кампанія Анатолія Гриценка на Полтавщині фінансується з виборчого фонду кандидата, а до цього – членами та симпатиками політпартії та союзниками.

Раніше ЗМІСТ писав, що разом із Перепелицею працював колишній кандидат на посаду міського голови Полтави Андрій Баранов, проте, за словами Василя Перепелиці, наразі Баранов не має відношення до обласного виборчого штабу.

Голова обласної організації партії «Громадський рух “Хвиля”» Сергій Клочков розповів, що наразі триває розподіл виборчих округів між політичними союзниками. За його словами, «Хвиля» працюватиме на 145-му окрузі (Київський район Полтави, Полтавський та Котелевський райони – тут і далі прим. автора). і, можливо, 150-м (Горішні Плавні, частина Кременчука). Також Клочков додав, що Перепелиця бере 144 округ (Шевченківській та Подільський райони Полтави). Проте наразі розподіл округів ще триває, зазначив заступник облштабу.

Сергій Клочков (Джерело - сторінка Facebook Сергія Клочкова)

Щодо перспектив об’єднання лідерів «Самопомочі» й «Громадянської позиції» хоча б на місцевому рівні Сергій Клочков повідомив, що на сьогодні співпраця між цими політсилами є, але, на думку Клочкова, Андрій Садовий все ж таки має зняти свою кандидатуру на користь Анатолія Гриценка:

«Наскільки мені відомо, перемовини з Андрієм Садовим й іншими кандидатами досі ведуться. У Садового 2-3% підтримки, а у Гриценка 9-10%. Тож хто має зняти свою кандидатуру? Проста математика. Логічно, що й на місцевому рівні команда Самопомочі має допомагати єдиному кандидату Гриценку».

Відповідаючи на запитання, чому Анатолій Гриценко, незважаючи на високі соціологічні рейтинги і перед минулими виборами, під час самих виборів втрачав підтримку - Клочков говорить про можливі фальсифікації під час виборів і недостатньо ефективну стратегію Гриценка. Проте вважає, що на цих виборах помилки минулих кампаній не повторяться.

Також Клочков повідомив, що кількість членів штабу Гриценка на Полтавщині постійно збільшується, проте представник «Хвилі» не зміг назвати точну кількість членів команди Анатолія Гриценка в Полтавській області.

Керівники штабу розповіли, що робота з виборцями відбуватиметься через розповсюдження агітаційних матеріалів і газет агітаторами. Також симпатики Анатолія Гриценка працюватимуть на виборчих дільницях.

Окрім того, представники Гриценка підкреслили, що на сьогодні не зустрічали в будь-якій формі вплив адміністративної вертикалі від команди Петра Порошенка на виборчий процес, але штаб Президента вже відчуває стурбованість і намагається засилати «розвідників». На думку партійця «Хвилі», це цілком очікуваний процес. У свою чергу Перепелиця зазначив, що поки зарано говорити про влив адмінресурсу «БПП».

Щодо рейтингу кандидата Гриценка на Полтавщині Сергій Клочков відповів, що не оперує точними цифрами, але в цілому показник не відрізняється від загальноукраїнського.

Нагадаємо, ЗМІСТ розповідав, хто може очолити обласні партійні виборчі штаби кандидатів у Президенти на Полтавщині на чергових виборах.

Loading...