Київський ультрамарафон: полтавка про забіг на 100 км та здобуте срібло

Автор: Єгор Рудь, 28 липня, 18:02

Фото: Анна Маслова (Джерело – Kyiv Ultramarathon)


Полтавка Анна Маслова здолала 100-кілометрову дистанцію за 9 годин 47 хвилин 42 секунди.

Київський ультрамарафон відбувся в ніч із 25 на 26 липня на Трухановому острові. Забіг мав ліміт часу – 14 годин, але полтавка Анна Маслова пробігла дистанцію за 9 годин 47 хвилин 42 секунди. Про це ЗМІСТу розповіла спортсменка:

«Серед жінок я посіла 2 місце. Це складна дистанція, не для всіх, навіть підготовлених спортсменів. Я бігом займаюсь не довго, десь 3 роки. Було складно навіть професійним спортсменам, які брали участь у забігу на цій дистанції».

Полтавка вже втретє бере участь у марафоні, але цьогоріч обрала для забігу найбільшу дистанцію – 100 км. Приблизно 15 людей з Running club Poltava взяли участь в ультрамарафоні, але на різних дистанціях. Ще 8 полтавців були зареєстровані як пейсмейкери, тобто могли тільки підтримувати основних учасників.

«Була дуже крута підтримка, усі один одному допомагали. Після 50 км до мене приєднався мій тренер Григорій Юхимець, який біг поруч, що надавало сил та мотивації рухатися далі», – сказала спортсменка.

Усього було 3 дистанції – 30 км, 50 км і 100 км. В ультрамарафоні зареєструвалися 140 учасників. Перше місце зайняла спортсменка з Києва – Ірина Згурська.

«Навіть сильні спортсмени сходили з дистанції. Були люди, які припиняли бігти, але все одно фінішували», – розповіла Анна Маслова.

Нагадаємо, що Running club Poltava організовував онлайн-марафон.

Опублікована: 28 липня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація