Кіт Арчі одужує, заява внесена до реєстру поліції. Нові відомості щодо випадку знущання над твариною

Автор: Валерія Бабич, 12 січня, 17:09

Фото: Кіт, над яким познущалися в Полтаві, потроху одужує (Джерело - соцмережі)


Наразі стан кота стабільний, відбуваються покращення. Він стає на лапи та сам почав їсти. Чи шукає поліція кривдників не відомо, повідомляє Олена Єдігарєва, волонтерка, яка знайшла тварину.

Сьогодні 10-й день перебування Арчі в лікарні, його стан покращився. Уже наступного тижня Олена зможе забрати його до себе.

Нагадаємо, що в новорічну ніч невідомі випустили 26 куль у голову кота та переламали тазову кістку. З 3-го січня він перебуває на стаціонарі в клініці «VetМир».

«Загалом, якщо згадати в якому стані його доправили до клініки, зараз йому значно краще. Але Арчі майже зовсім не бачить. Почалося запалення, лікарі говорять, що можливо доведеться видалити одне око. Також зараз у нього порушена координація рухів, але думаю, що з часом це мине», ‒ розповідає Олена Єдігарєва.

Також наступного понеділка волонтерка планує знову звернутися до правоохоронних органів. Оскільки в справі пошуку тих, хто познущався над котом, наразі немає ніяких зрушень. Відомо тільки, що поліція прийняла та зареєструвала заяву волонтерки. Від імовірних господарів також ніяких звісток.

Речові докази, залишені поліцейським

Нагадаємо, що 9 січня Олена Єдігарєва подала заяву до Полтавського відділу поліції з вимогою покарати тих, хто познущався над котом у Новорічну ніч.

Якщо кривдників знайдуть, їм загрожує штраф, обмеження чи позбавлення волі, згідно з чинним законодавством.

 

Опублікована: 12 січня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація