F24329D8-CDFD-4376-954E-695947EEA06E-768×403

Харківська IT-команда Oxygen Soft, що спеціалізується на мобільній розробці, офіційно приєднується до шведської компанії Beetroot AB.

Тривалий час фахівці обох компаній тісно співпрацювали, вони поділяють спільні цінності: налаштованість на розбудову IT-галузі в Україні, позитивний вплив на суспільство, прозорість і відкритість. Об’єднання команд стало наступним логічним кроком довготривалої співпраці.

«Створюючи Oxygen, я пообіцяв колегам побудувати потужну інженерну команду з налагодженими процесами і здатною до масштабування структурою», — розповідає засновник компанії Олег Лаврентьєв.

Йому вдалося реалізувати план: команду Oxygen Soft утворили досвідчені професіонали, більшість з яких займалася мобільною розробкою у такій харківській компанії, як Olearis. У якості незалежної команди вони не просто використали свій попередній досвід, але поставили собі амбітну мету: демонструвати лише найвищий рівень якості і найкращі інженерні рішення.

«Ми співпрацюємо з Beetroot понад 5 років, разом створили безліч чудових проєктів. За цей період ми налагодили тісну взаємодію між компаніями, причому культура Beetroot помітно вплинула на нас. Наші професійні стосунки розвивалися тривалий час, і наступним логічним кроком стало об’єднання команд, щоб досягти чогось нового та захоплюючого разом!» — коментує з’єднання компаній Олег Лаврентьєв.

Зі свого боку про інтеграцію розповів один із засновників Beetroot AB Андреас Флодстром:

«Ми дуже раді зробити цей крок разом, адже нас з Oxygen поєднує довга, тісна та надзвичайно успішна співпраця. Тож ми напевне знаємо: до нас долучається досвідчена команда з крутою культурою та духом. Це значно розширить наші можливості у сфері мобільної розробки, а в харківському офісі Beetroot з’являться нові “бурячки”. Загалом, інтеграція з Oxygen чудово відповідає простій, але потужній ідеї Beetroot: збирати добрих людей, щоб запускати добрі проєкти разом!».

Інтеграція Oxygen Soft з Beetroot дозволить команді реалізувати свій потенціал та працювати з суспільно важливими проєктами у таких галузях, як GreenTech, EdTech, Mental Health, HealthCare та інші.

Loading...